 |
|
[a3 98'] Problem z orginalna koscia ISO |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pon 19 Maj, 2014 12:34
|
|
|
12 V jest na czerwonym , na żółtym brak.
Na kostce tej przed przejściówką na czerwono białych jest , tam gdzie są 2 razem (pierwszy od prawej) i trzeci od prawej jeden czerwono biały 12 v |
| Ostatnio zmieniony przez pysiow Pon 19 Maj, 2014 13:56, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 19 Maj, 2014 13:13
|
|
|
| pysiow napisał/a: | 12 V jest na czerwonym , na żółtym brak.
Na kostce tej przed przejściówką na czerwono białych jest , tam gdzie są 2 razem (pierwszy od lewej) i trzeci od lewej jeden czerwono biały 12 v | Radio się nie załącza, bo brakuje jednego z zasilań, a jakie masz połączenia i kolory przewodów tego nie wiem, bo zrobiłeś tylko fotki głośnikowych połączeń. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 19 Maj, 2014 13:55
|
|
|
Pardon
Żółto czerwony powinien dawać prąd po przekręceniu kluczyka w stacyjce , jednak tak się nei dzieje , jak to obejść ? Czy trzeba rozebrać ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 19:24
|
|
|
Sprawdź bezpiecznik nr 37. Jeżeli będzie cały, to uszkodzona jest stacyjka. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 19:45
|
|
|
bezpiecznik ok , wymieniłem nawet na inny 10 A.
Czyli nie mogę tego obejść nie da się nic zrobić ?
Nie działa mi jeszcze tylna wycieraczka tylko nie wiem czy to nie wina silniczka |
| Ostatnio zmieniony przez pysiow Wto 20 Maj, 2014 19:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 19:56
|
|
|
| pysiow napisał/a: | bezpiecznik ok , wymieniłem nawet na inny 10 A.
Czyli nie mogę tego obejść nie da się nic zrobić ? |
Prócz wymiany kostki stacyjki możesz połączyć żółty z czerwonym i radio nie będzie sterowane z kluczyka oraz istnieje ryzyko, że wydoi ci akumulator.
Podłącz się jeszcze raz miernikiem do tego przewodu i zmierz napięcie załączając zapłon. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 20:02
|
|
|
Mierzyłem załączając zapłon i nici
Zastanawiam się czy tymczasowo nie podpiąć na krótko , z kluczyka i takk mi radio nie działa , przeczytałem że są 2 rodzaje kostki oraz że to może być wina przekaźnika .
Narazie mam problem właśnie z tym kablem do radia , wycieraczką ale prawdopodobnie silniczek oraz lampą tylną prawą nie świeci światło dzienne a w lewej przeciwmgłowe |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 20:06
|
|
|
Nie działa, ale może zacząć działać jak usuniesz usterkę. Czasowo możesz połączyć ze sobą te 2 kolory z radia i podłaczyć do czerwonego w instalacji samochodu. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 04 Sty, 2015 12:11
|
|
|
Te odcięte przewody służą tylko do sterowania oryginalnym radiem. Aby radio działało bez kluczyka w stacyjce wystarczy podpiąć sterowanie załączeniem radia pod stałe napięcie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
sliwek

Model: a3
Silnik: ahf
Zasilanie: diesel
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 07 Sty 2015 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: małopolska
|
Wysłany: Sro 07 Sty, 2015 22:17
|
|
|
Witam, mam prośbę o pomoc w podłączeniu radia JVC KD-G333 do tuby VW/AUDI 8L0 035 381G
mianowicie radio to jest wyposażone w złącze RCA (radio mam od dłuższego czasu podłączone, działa) chce do niego podłączyć oryginalna tube VW/AUDI ale nie mam do niej podprowadzonej instalacji i tu chciałbym zapytać jakie przewody zasilające założyć bo czytając różne fora itd wszyscy proponują duże średnice przewodów ale czy to się nie mija z celem skoro za kostką są dosyć cienkie kable czy ewentualnie podłączyć od akumulatora grubszy kabel i zastosować jakiś rozdzielacz w bagażniku ?
kolejne pytanie czy oznaczenia które znalazłem do kostki na skrzyni (znalazłem je we wcześniejszych postach na tym forum) są prawidłowe bo 1 +12V jest w kolorze czarnym a 4 masa czerwony czy nie ma tu i z resztą kabli pomyłki ?
chce też zapytać o podłączenie wejścia liniowego z radia wychodzą dwa gniazda RCA a do tuby wchodzą trzy przewody czy mogę podłączyć
6 lewy kanał - biały chinch rdzeń
7 prawy kanał - czerwony chinch rdzeń
a 8 masa - połączona wspólnie z obu kabli - obudowy
1 12V (czarny grubszy)
2 głosnik lewy + (czarny cieńszy)
3 głośnik lewy- (czerwony cienszy)
4 masa (czerwony grubszy)
5 załączenie subwoofera (zielony cieńszy)
6 wejście lewy (zielony cieńszy)
7 wejście prawy (żółty cieńszy )
8 masa wejść (żółty cieńszy )
9 głośnik prawy + (niebieski cieńszy )
10 głosnik prawy - (brązowy cieńszy ) w nawiasach kolory przewodów pod kostka suboofera |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |