W swoim samochodzie (a8 1997) mam radio GAMMA:
To radio nie obsługuje podobno zmieniarki i chciałbym kupić takie dzięki któremu będę miał możliwość odsłuchiwania płyt CD.
Na jednej z aukcji jak się okazało w moim mieście znalazłem takie radio:
http://www.allegro.pl/ite..._przyciski.html
Podjechałem i sprzedawca mi je zamontował.
Radio wchodzi w ramkę jak oryginalne gra wspaniale ale:
Nie odpala automatycznej anteny do radia i nie ma podświetlenia choc to jest do zrobienia - gorzej z tym jak podłączyć antene.
W tym samym czasie wyczytałem, że do poprawnego działania tego radia potrzebny jest ten moduł:
http://www.allegro.pl/ite...2_symphony.html
Czy faktycznie trzeba go montować i czy radio podane w linku CONCERT II obsłuży mi w przyszłości emulator zmieniarki pod który można podłączyć pen driv'a?
Zależy mi na firmowym radiu AUDI.
Ciekawi mnie więc czy konieczne jest zastosowanie modułu, czy moze jest jakies inne rozwiązanie ?
Pozdrawiam Paweł.
Jezeli chodzi o tego typu adapter CAN, to zalecane by było zamontować go. Może nie konkretnie ten z linku - cena na Allegro wynosi około 180zł, zaś na eBay 19,90Euro.