 |
|
[A3 99'] Problem z tylnimi glosnikami po podłączeniu radia |
| Autor |
Wiadomość |
xeson

Model: a3
Silnik: ra
Zasilanie: brnzyna
Nadwozie: hatchbak
Wiek: 36 Dołączył: 31 Paź 2011 Wszystkie posty: 5
     
Skąd: Wawa
|
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 10:05 [A3 99'] Problem z tylnimi glosnikami po podłączeniu radia
|
|
|
Otoz podłaczylem radio do audi a3 i grają tylko przednie glosniki a tylne i subofer milczą radio to Tevion CRM 2005.
Radio podłaczylem bezposrednio do fabrycznej instalacji
Jak ustawiam bose :to albo cieszej gra prawy glosnik,albo lewy z przodu a z tylu nic nie gra tak samo jak i subofer. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 10:42 Re: Problem z tylnimi glosnikami po podłączeniu radia
|
|
|
| xeson napisał/a: | Otoz podłaczylem radio do audi a3 i grają tylko przednie glosniki a tylne i subofer milczą radio to Tevion CRM 2005.
Radio podłaczylem bezposrednio do fabrycznej instalacji
Jak ustawiam bose :to albo cieszej gra prawy glosnik,albo lewy z przodu a z tylu nic nie gra tak samo jak i subofer. |
Bose, to nazwa nagłośnienia, a w Twoim przypadku zdaje mi się, że go nie posiadasz. To że gra tylko przód oznacza, że nie podłączyłeś wszystkich wtyczek. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
roki1990

Model: A4 B6
Silnik: AWX
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 01 Lut 2012 Wszystkie posty: 6
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: wolsztyn
|
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012 14:43
|
|
|
stary temat ale nie było odpowiedzi, w takim przypadku jak tył i sub nie grają trzeba zastosować przejściówkę, najlepiej jakby Ci dobrali odpowiednią w jakimś sklepie car audio bo jest ich multum do każdego modelu auta.
pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 18.97.14.85, używasz: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |