Pozostałe tematy » [100c3] Powrót ksenonów...
Odpowiedz do tematu
 [100c3] Powrót ksenonów...
WItam,
wcześniej w moim aucie były ksenonki ale ktoś je wychratał ;(
Zaqupiłem więc osprzęt (przetwornice i żarówki). Zaznaczam że się nie znam ;) przecieram szalk w kwestii ksenonów..
więc, wybebeszyłem wszystko ale ostatecznie nie pasuje mi żarówka czy tam palnik w odbłyśniku, czy przypadkiem jak wszystko wyciągali to jego też mi podmienili i powinienem mieć inny? zrobiłem fotkę z bliska. Przy okazji przyjrzałem się instalacji spryskiwaczy lamp co mi nie działają, bo są ponoć niezbędne choć nie bardzo rozumiem czemu, jeśli dobrze widziałem one mają swoją oddzielną pompkę i żeby ją wymienić muszę wyciągnąć cały baniak?

miłego

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie pasuje bo te palniki nie są do Twojej lampy, Ty powinieneś mieć takie:
http://www.ebay.co.uk/itm...=item337ddbe3ae

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uuuu ;(
dzięki, tego nie przewidziałem, całość qupiłem z a6 c5.
Kable z zestawu pasują do żąrówek itd.
Rozumiem, że te właściwe palniki będą pasować i nic nie muszę zmieniać w lampie?
Nie bardzo wiem jakie zatem oznaczenie powinny mieć prawidłowe palniki,
chciałbym qupić prawidłowe w końcu :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
coś mi się wydaje że jeśli powinny być fabryczne ksenony to powinny być palniki D2S albo D2R, to co naczelnik pokazał idą zamiast żarówek, co w Polsce jest zakazane...
Może ktoś Tobie podmienił też lampy????
Sprawdź opisy na lampie, jeśli będzie napisane HC , HR to lampy nie będą pasowały pod ori ksenony

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2012 11:45 ]
Tu masz link do lamp z ori ksenonami
http://moto.allegro.pl/au...2774113343.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
coś mi się wydaje że jeśli powinny być fabryczne ksenony to powinny być palniki D2S albo D2R, to co naczelnik pokazał idą zamiast żarówek, co w Polsce jest zakazane...
Może ktoś Tobie podmienił też lampy????
Sprawdź opisy na lampie, jeśli będzie napisane HC , HR to lampy nie będą pasowały pod ori ksenony

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2012 11:45 ]
Tu masz link do lamp z ori ksenonami
http://moto.allegro.pl/au...2774113343.html


czyli ten zestaw co mam powinien pasować, sprawdzę oznaczenie lampy jeszcze raz i skłaniam się do myśli, że wymienione mam również odbłyśniki z soczewki, widziałem że da się je wymienić bez problemów, dam zanć, dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to jest tak, te palniki nie sa do Twojej lampy, gdyz Ty masz soczewki, jesli chcesz wszystko zalatwić plug&play musisz kupic zestaw, ktory Ci pokazalem, lub zmienić lampy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wrzucam oznaczenia moich lamp dla pewności, mam nadzieję że widać, ;)
jest DC i D2S, no ale Wy się wypowidzcie na czym stoję,
chciałbym żeby było tak jak powinno, oryginalnie i na legalu, ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
coś mi się wydaje że jeśli powinny być fabryczne ksenony to powinny być palniki D2S albo D2R

jeden typ palnika jest do lampy z soczewką a drugi do lampy bez soczewki
http://www.xenonowe.pl/in...z%20H7,a%20H7R.

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2012 16:21 ]
Krzyhoo napisał/a:
chciałbym żeby było tak jak powinno, oryginalnie i na legalu

aby było legalnie to do xenonu musisz mieć spryskiwacze lamp. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zanjac napisał/a:
aby było legalnie to do xenonu musisz mieć spryskiwacze lamp.
no ale spryskiwacze ma, dlatego uważam,że nie ma po co kombinować i rzeźbić tylko zakupić palniki tego typu co pokazałem na aukcji, podłączyć i ciszyć się ksenonem...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No więc...
zagaiłem Pana od którego zaqupiłem ów zestaw, powiedział że mi podeśle odbłyski ;)
palniki mam D2S czy wedle podpowiedzi, za którą dziękuję, do soczewek, ja mam soczewki no i mam spryskiwacze, ;) ))).. czyli chyba mój problem się rozwiązał... oczywiście jak założe i dam znać o wynikach.
A czemu do ksenonów spryskiwacze są takie ważne? Jeśli glupie pytanie to sorki ale nie wiem :roll:

[ Dodano: Pon 03 Gru, 2012 23:08 ]
doszło mam, już byłem w ogródku...
za duże, teraz dopiero wyczaiłem że są dwa rodzaje, te jak mi się wydaje były poliftowe, większa soczewka i większy odbłyśnik, ;(
poradźcie czy idę dobrą drogą, są mniejsze odbłyśniki do moich lamp czy może wogóle tego nie ma i jestem w głębokim błędzie? teoretycznie brakuje mi tylko ich :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa