Tuning wizualny » Problem z oryginalnym grillem KAMEI
Odpowiedz do tematu
 Problem z oryginalnym grillem KAMEI
Witam wszystkich!

Kupiłem oryginalny grill Kamei do Audi A4 B5 i mam mały problem... mianowicie po zamontowaniu sprawia wrażenie za małego. Przesuwa się góra - dół, na boki (boje się że go zgubię) po włączeniu silnika wprawia się w drgania co nie jest przyjemne dla ucha..

Może jakiś domowy sposób na rozwiązanie problemu? A może jest jakaś guma, uszczelka, którą powinienem założyć przed montażem grilla??

Z góry dzięki za pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem z oryginalnym grillem KAMEI
nikszo napisał/a:
Witam wszystkich!

Kupiłem oryginalny grill Kamei do Audi A4 B5 i mam mały problem... mianowicie po zamontowaniu sprawia wrażenie za małego. Przesuwa się góra - dół, na boki (boje się że go zgubię) po włączeniu silnika wprawia się w drgania co nie jest przyjemne dla ucha..

Może jakiś domowy sposób na rozwiązanie problemu? A może jest jakaś guma, uszczelka, którą powinienem założyć przed montażem grilla??

Z góry dzięki za pomoc

Nikszo wklej parę fotek. Kumpel miał w swojej C4 grill Kamei'a i mial na nim uszczelkę gumową. Możliwe jest, że masz go wybrakowanego.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Byc powinna , a na "chama " silikon bezbarwny , ale chyba nie o to biega ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 


Adi202, aktualnie jestem poza domem więc wklejam jedyne dostępne mi zdjęcie. Grill kupiłem na allegro jako używany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dokładnie ten sam wzór grilla. W tamtym modelu miał uszczelkę gumową założoną na rand maski która działała rozprężnie na grill. W efekcie końcowym wrócił do oryginału.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przejrzałem allegro, na chwilę obecną niczego takiego nie mogę znaleźć, jeżeli masz info, gdzie takie coś można kupić, to będę wdzięczny.
pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nikszo napisał/a:
przejrzałem allegro, na chwilę obecną niczego takiego nie mogę znaleźć, jeżeli masz info, gdzie takie coś można kupić, to będę wdzięczny.
pozdrawiam

Wystarczy zwykła gumowa uszczelka o profilu U - nawet taka z szyberdachu. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok. Dzięki bardzo. Postaram się taką zdobyć i dam znać jak wyszło.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 3.145.173.112 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa