Car Audio » Pomocy nie dziala mi MMI w Audi Q7
Odpowiedz do tematu
 Pomocy nie dziala mi MMI w Audi Q7
Jestem nowy na forum. Prosze o pomoc. Zmienialem tapicerkę w Audi Q7. Musialem cos przypadkowo odłaczyc bo nie dziala mi MMI a przy tym ekran i radio.
Sprawdxalem na oko wszytko z tyłu jest podpiete OK. Dziwi mnie tylko ze światłowód nie swieci sie po odpięciu. Co sie mogło stac albo jak to mozna szybko zdjagnozowac. Nie mam teraz opcji udac się do elektronika ani ASO.
Prosze o pomoc

jul-mac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Napisz co dokładnie zmieniałeś. Tapicerka to pojęcie ogólne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zmieniałem podsufitkę i boczki w bagażniku

[ Dodano: Sro 17 Lip, 2013 16:41 ]
dodatkowo strasznie szybko teraz traci prad w akumulatorze. Samochód stoi nikt nim nie jezdzi.
Czytnik nawigacji ten ktory jest w bagażniku działa, płyty wchodzi i wychodzi.Napiecie jest.
Przedni panel mmi nie działą, nawet sie nie podswietla, przy właczeniu swiateł, oraz nie dziala wyswietlacz lcd

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jul-mac napisał/a:

Przedni panel mmi nie działą, nawet sie nie podswietla, przy właczeniu swiateł, oraz nie dziala wyswietlacz lcd

I nie będzie działać dopóki będzie przerwa w pętli światłowodu. Jest możliwe, że przy zmianie tapicerki uszkodziłeś światłowód? Napisz mi jakie masz sterowniki w grabażiku po prawej i po lewej stronie - oczywiście tylko te które wpięte są w pętlę MOST.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uszkodzic to raczej nie, predzej cos rozłączyc. Tapicerka byla tylko zdjeta i niczego jeszcze nie zakladalem. Jutro rano napisze co tam jest.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To napisz co tam jest i przygotuj się na demontaż komponentów MMI.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zdjęty był prawy boczek i tylni słupek, to co widze to jednostka nawigacji, tuner radiowy w etce to pozycja 31 na rysunku 035-00 i ta duza magistrala na gorze z szyna na kilkadziesiat pinów. On strasznie traci teraz prad

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wypnij z czytnika nawigacji światłowód i sprawdź czy świeci się jedna z żył. Jeżeli nie będzie się świecić to zrób to samo po kolei z tunerem TV, tunerem radiowym i na końcu wzmaczniaczem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak zrobilem , nic się nie swieci, wszytsko po kolei sprawdzilem i swiatłowód spi nic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdziłeś wszystkie sterowniki? Zmieniarkę, Gateway również?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak wszytsko

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Coś ściemniasz. Wyjscie z Gateway musi się świecić. Załącz zapłon i sprawdź ponownie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gateway to jest ten czarny sterownik ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czarna obudowa i 26cio pinowe złącze

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nic sie nie swieci
światłowód ciemny nic nigdzie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.147.56.18 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa