 |
|
Wypalone zawory i gniazda |
| Autor |
Wiadomość |
Święty

Model: A6 C5 S-line
Silnik: AMX
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34 Dołączył: 10 Lut 2014 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014 20:44 Wypalone zawory i gniazda
|
|
|
Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6 C5 S-line 2.8 V6 193KM.
Otóż mam problem. Przy przyspieszaniu(przy 30-50km/h) szarpie samochodem i słychać wycie jakby dopalanie mieszanki w katalizatorze. Byłem na VAGu pokazało że wypada zapłon z 3-4-5-6 cylindra. Wymieniłem świece, przewody i wczoraj cewkę. Niestety problem nie zniknął. Mechanik podejrzewa, że to wypalone zawory, ale powiedział, że jeszcze samochód na nich długo pojeździ...odradził mi naprawę... Co może się stać w związku z wypalonymi zaworami?
Pozdrawiam Kamil |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014 13:16 Re: Wypalone zawory i gniazda
|
|
|
| Święty napisał/a: | Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6 C5 S-line 2.8 V6 193KM.
Otóż mam problem. Przy przyspieszaniu(przy 30-50km/h) szarpie samochodem i słychać wycie jakby dopalanie mieszanki w katalizatorze. Byłem na VAGu pokazało że wypada zapłon z 3-4-5-6 cylindra. Wymieniłem świece, przewody i wczoraj cewkę. Niestety problem nie zniknął. Mechanik podejrzewa, że to wypalone zawory, ale powiedział, że jeszcze samochód na nich długo pojeździ...odradził mi naprawę... Co może się stać w związku z wypalonymi zaworami?
Pozdrawiam Kamil |
Najpierw się diagnozuję i dopiero gdy jest się pewny (nie podejrzewa) - miesza się w głowie klientowi. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |