Sport » WM 2010
Odpowiedz do tematu

Kto zostanie mistrzem świata?
Hiszpania
25%
 25%  [ 2 ]
Holandia
25%
 25%  [ 2 ]
Niemcy
50%
 50%  [ 4 ]
Urugwaj
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

 WM 2010
Moi drodzy, zbliża się rozstrzygnięcie tegorocznych Mistrzostw Świata w RPA. Po emocjonującej fazie grupej, kontrowersyjnych i obarczonych sędziowskimi błędami 1/8 finału oraz ćwierćfinałach, na placu boju pozostały tylko cztery najlepsze drużyny. Jak myślicie, która z nich odbierze puchar?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jestem pewnien,ze niemcy i zycze im tego, gdyz graja naprawde ciekawie i czysto :radocha:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po klęsce Argentyny :-( , obstawiam mojego drugiego ulubieńca czyli Holandię.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No ja Was proszę - czy nikt poza mną, Pasiakiem i Sergiem na forum piłką nożną się nie interesuje??? :shock:

Sergio napisał/a:
obstawiam mojego drugiego ulubieńca czyli Holandię.

Nie miałam innego typa. Wprawdzie w półfinale Urugwajczycy poderwali się nieco do gry, ale nie należy zapominać, jak do półfinału doszli - tylko ze względu na wygrane w karnych. Za to Holandia nie gra już takiego ładnego futbolu, jak kiedyś ( sorrki Sergio).
Wynik dzisiejszego spotkania Holandia:Urugwaj 3:2.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oby tylko w drugim polfinale zwyciezyli Niemcy :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i stało się, nad wyraz niespodziewanie Niemcy odpadli wczoraj z Mundialu :cry:
Hiszpania jednak okazała się dla teamu niemieckiego nie do przejścia - zostali kompletnie zdominiowani, nie mówiąc już o nikłym procecie posiadania piłki. Szkoda mi chłopaków, ponieważ we wcześniejszych meczach pokazali wyraźnie, że potrafią grać futbol szybki, skuteczny i ciekawy.
W finale będę trzymać kciuki za mojego drugiego faworyta, czyli Hiszpanię. Zagrali wczoraj piękny mecz ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
czyli Hiszpanię. Zagrali wczoraj piękny mecz
Zgadzam sie, Hiszpania grała wczoraj naprawde ładnie. Należy im sie ta wygrana. Zresztą musze przyznać że cały mecz był "ładny" tzn. było baaardzo mało fauli a większość decyzji sedziego piłkarze przyjmowali bez zastrzeżeń. Był mały incydent-kiedy to kibic wtargnął na boisko ale to była naprawde chwila gdy go ochrona zdjęła z murawy.
Cóż nadal obstawiam Holandie, ale jeśli Hiszpanie będą grać jak wczoraj to bedzie bardzo ciekawy mecz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
straszliwie sie stalo,ze Germania odpadla.... jednak pokazali bardzo skuteczna obrone. Hiszpanie musieli sie baaaardzo napocic zeby strzelic brakme

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i się stało w finale dwa zespoły z starego kontynentu. Jak dla mnie to Hiszpania jest faworytem. Mecz finałowy może być podobny do meczu Niemcy-Hiszpania, czyli dominacja Hiszpanii.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pozostaje jeszcze mecz o trzecie miejsce, bede trzymal kciuki za Germanie :mrgreen: swoja droga ciekawe co pokaze osmiorniczka :roll: mam nadzieje ze jej nie ugotuja :->

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Cóż nadal obstawiam Holandie, ale jeśli Hiszpanie będą grać jak wczoraj to bedzie bardzo ciekawy mecz.

Mecz w ogóle będzie ciekawy, ponieważ sędziował będzie ....uwaga - Howard Webb :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Sergio napisał/a:
Cóż nadal obstawiam Holandie, ale jeśli Hiszpanie będą grać jak wczoraj to bedzie bardzo ciekawy mecz.

Mecz w ogóle będzie ciekawy, ponieważ sędziował będzie ....uwaga - Howard Webb :wysmiewacz:
to on jeszcze sedziuje?? :shock: myslalem ze dostal kulke od jakiegos polaka na wyspach :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Holandia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ten Paul to rzeczywiście firmuje się stuprocentową skutecznością :-P
Reprezentacja Niemiec znowu na III miejscu :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Reprezentacja Niemiec znowu na III miejscu
to swietnie ,zeudalo im sie stanac na podium. Zasluzyli na to za wspaniala gre :->

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 3.138.110.119 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa