Audi A6/S6 » W końcu ;) szukam A6 C5
Odpowiedz do tematu
 
Krzysio wlepka (szt 2) czeka na Ciebie, ale nie odpowiedziałeś mi na PW odnośnie adresu. :evil:
Roleta do C5 to dzisiaj nie problem - tego towaru jest na pęczki w dostępnych cenach na Aledrogo. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Patrzcie co się dziś jeszcze pojawiło

http://moto.allegro.pl/au...2198390057.html

:roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Również ciekawa oferta. Śmiesznie wygląda ten spryskiwacz reflektora :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
why smieszne?

Tutaj fajnie bo jest roleta, inne fele w sumie ładniejsze, fotele kubełkowe choć ten kierowcy z lewej strony wygląda ściorany z lekka, no i Audi Concert, szyber też na plus...
ale w tamtej z kolei robiony był rozrząd jakiś czas temu no i to zawieszenie a foteliki też takie ala z a8, nie wiem nie siadziłem ale sprawiają wrażenie wygodnych, ;) ))

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
why?

What why?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
why smieszne?
bo jest załozony ze złej strony ;) , ponadto urwane sterowanie lusterkami, 6 poduszek? wydaje mi się,że sa tylko 4, no i ESP nie wiem czy to norma, ale u mnie jest wyłacznik ESP a w tej nie widziałem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki,

no w tej pierwszej przy której pozostaje i jak wygląda we wtorek jadę ahhh... ;)
też w opisie jest 6 poduszek i esp. więc może jak piszą, ejst to najbogatsza wersja, ;) )

zobaczymy, okrutnie przeżywam :-P ale muszę zachować zimną krew

jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc !!!!

Dam znać Wam jaki będzie wynik spotkania

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:


Dam znać Wam jaki będzie wynik spotkania

Czekamy, czekamy.... ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z racji iż akcja jak się okazało będzie się rozgrywać w Lublinie czy zna ktoś móże polecany warsztat tam gdzie mógłbym sobie sprawdzić pierścienie?!?

Bradzo proszę o info

miłego

[ Dodano: Czw 15 Mar, 2012 00:05 ]
No i mam swoje nowe cacko :-P
teraz będę częstym gościem w dziale Zielono Mi hehe

Jak dokonam rejestracji bedzie trzeba wrzucić foteczki mojego nowego pomykacza, ;)

[ Dodano: Pon 16 Kwi, 2012 21:41 ]
Chciałbym na zakończenie tematu rzec, iż niezmiernie wdzięczny za wszystkie porady jestem oraz przkonanie mnie do 2.8q, to jest coś niesamowitego :mrgreen:

Parę rzeczy muszę dłubnąć i będzie hoho, generalnie auto pływa, przyjemność z jazdy nie ma granic no i jak się naciśnie to ma co reagować i pociągnąć tę karocę :-P

Jeszcze raz bardzo dziękuję

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 18.117.81.240 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa