Audi A6/S6 » W końcu ;) szukam A6 C5
Odpowiedz do tematu
 
lub A6 3.0 ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
dzięki nie kombinuje bo zwarjuje, wracam na wlaściwy tor

A6 1.8T lub 2.8 wedle rad ;)
i tego sie trzymaj ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://moto.allegro.pl/au...2192669733.html

szkoda że nie ma bosa ale w koncu lubię grzebać więc może z czasem, ;) ))
co o nie sądzicie? Jest ktoś z rejonu żeby ewentualnie mógł rzucić okiem?

z góry dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wygląda na zadbaną ciekawe jak po blizysz ogledzinach by wypadla

Postaw piwo autorowi tego posta
 
więcej zdjęc powyższej audiczki które dostałem na emilka ;) )))
jak dla mnie wygląd super zadbana, jestem podekscytowany, ;)
Powiedzcie co o niej sądzicie, czy coś widzicie podejrzanego ;)
Sprzeda∆ący mówi, że zawieszenie cale robione było 5tys km temu i wciąż wygląda jak nowe,
wszystko działa, wszystko sprawne, mówił również że skrzynia go zaskoczyła pozytywnie.
Dmuchając na zimne ile kosztuje remont takiej skrzyni? Ponóć ok 1200dudków, prawda to?!

ahhh ;audi;

http://www.houseofretouch...nks/Archive.zip

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przód nie jest dobrze spasowany co nie świadczy jeszcze o kolizji. Sprowadzający Audi mógł ją porozkręcać aby zmniejszyć jej wartość przy opłacie cła. Dowiedz się nieco więcej na temat tego auta. Sądzę, że warto by było się koło niego zakręcić. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no zapewnie że nic się z nim nie działa, że ma oryginalny lakier i szyby. nie wiem czy dobrze pamiętam ale mowił że lakier jest w przdziale 1,4/1,6 ale mog źle pamiętać ;)
Dostałem właśnie drugą paczkę fotek, bagażnik wygląda gorzej no ale wiadomo że to miejsce najbardziej naarżone na urazy czy wypadki.

http://www.houseofretouch...ks/Archive2.zip

Czy jest moźliwość spradzenia histroii tego auta po VIN-ie?
Ponoć do końca serwisowany co jest udokumentowane w książkach, dwóch

ścisk

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Samo to, że jest to Szwajcar czyni z niego już atrakcyjny pojazd. Nie wiem co miałeś na myśli z tym przedziałem lakieru. Drugiej paczki niestety ściągnąć się nie da. :-/ Gdyby auto pochodziło z Niemiec mógłbym sprawdzić, ale w tym przypadku niestety nie mam możliwości.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli grubość lakieru waha się od 140 - 160 μm (mikrometrów) to jest :ok: ... jeżeli mówimy o zakresie 1,4 - 1,6 mm to omijaj szerokim łukiem, bo pod skorupą kryje się drugie auto :Bolt:
PS
Z chęcią obejrzymy resztę zdjęć ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witajcie, pewnie 140/160 ;) ale ja coś jak zwykle pomieszałem hehe

Link poprawiłem i działa, sorry
bagażnik jak pisałem sciorany ale nie prany jak się dowidziałem

Patrzcie i oceniajcie proszę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
Witajcie, pewnie 140/160 ;) ale ja coś jak zwykle pomieszałem hehe

Link poprawiłem i działa, sorry
bagażnik jak pisałem sciorany ale nie prany jak się dowidziałem

Patrzcie i oceniajcie proszę

Przy 140µm zaczyna się już druga warstwa lakieru, ale to jeszcze nie tragedia. Ważne aby nie miał 500µm, bo to już początek szpachli. :mrgreen:
Moja eSka ma grubość 80-90µm - oczywiście z wiadomych powodów wszystko prócz przodu. Przód po pomalowaniu wynosi około 200µm. Po tej zeszłorocznej przecierce musiałem zainwestować w miernik grubości lakieru aby mi nikt szpachli na masce nie wcisnął i przy okazji zmierzyłem wzdłuż i wszerz całą eSe.
Co do tej A6ki, to full wypas to ona nie jest. Na Bose nie liczyłem, ale przynajmniej oryginalny sound system Nokii. Auto było chyba produkowane na Niemcy i w między czasie sprowadzone do Szwajcarii. Skupiając się na całokształcie bo granie nie jest tutaj najważniejsze i ewentualnie można sobie to doposażyć tak jak to zrobiłeś z BC w C3, a błotnik można spolerować, to sądzę że jest to bryczka dla Ciebie Krzysiu. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oglądałem ją i przyznaję,że baaaardzo ładna, ale bedzie wygldała jeszcze ładniej z nasza wlepką :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo póki co to nasuwa mi się tylko jeszcze pytanie czy jest roleta bagażnika, bo nigdzie się jej nie dopatrzyłem ?? .....ale to zawieszenie :szok: dobrze, że cygarka nie mają takich cudów techniki :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No wiem, rolety chyba nie ma ale żebym jej z tego powodu nie nabył?!
Myślę że z czasem ją znajdę, a sound bosa mam nadzieję że również w komplecie znajdę, qupię (już widziałem na allegro) wrzucę na kufer i w koncu może wybiorę się do Adiego, ;) ))
hehe
No a co do wpleki, może w końcu ją przylepię bo wciąż nie mam :-/
Błotnik gość sam się oferował, że podpoleruje, jestem umowiony na sygnąl że ma wszystkie papiery i jadę przyjrzeć się jej na żywca, mam nadzieję na miłość od pierwszego wejrzenia hihi
Też Gwidi jak zobaczyłem to zawieszenie to zdziczałem, będzie się trzeba podszkolić i jakąś knigę znaleźć.
Dzięki za porady, z pewnością dam zanć jaki będzie wynik operacji

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo bron Boże nie miałem na myśli, żebyś jej nie brał, bo brakuje rolety... to tylko takie luźne moje spostrzeżenie było ;)
Powodzenia w negocjacjach jak na żywca złapie Cię za serce :D
PS
Dobrze, że pierwszy kupujesz nowy egzemplarz..... jak już kiedyś będę musiał zostawić Cygarka dla czegoś młodszego to będę Ciebie męczył :DD

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 3.134.104.173 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa