Tuning wizualny » Światła stop veyron style
Odpowiedz do tematu
 
Audi202 napisał/a:
Tam napisali, że uciągnie max obciążenie 4A.
Jak sądzisz? Ta na bagażniku i dwie lampy nie wytworzą więcej?


Jedna żarówka STOP pobiera około 2A. Sądzę, że całość pobierze około 5A. Tak więc wszystko wskazuje na to abyś zastosował LED.

1. Niższy pobór prądu
2. Najważniejsze - oczekiwany efekt błysku

Zrób sobie małe doświadczenie np w ciemnym miejscu z żarówką 21W. Przy częstotliwości 7Hz czyli cyklu 7x w ciągu sekundy włókno żarówki nie zdąży całkiem się wygasić gdy ponownie dostanie zasilanie. Sądzę, iż w efekcie nawet tego nie zauważysz że błyska.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Właśnie kiedy napisałeś że to musi być LED to pomyślałem że pewnie się kierujesz właśnie tym tokiem rozumowania :-)

A Adi LEDowe (w sumie wszystkie) nie przekroczą tych 4A na pewno? Ja nie wiem ile one mają. Gdybyś podesłał jakieś cenne rady jakie żarówki wybrać bo jak dziś przeglądałem allegro to oczopląsu idzie dostać. Są białe i czerwone. Są te SMD i te normalne. Są tańsze i droższe - nie mam w tej materii żadnego doświadczenia a nie chcę co dwa dni wymieniać żarówki. Wolę popytać kogoś kto się zna 8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spróbuj z tym typem żarówki http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg=
U nich jeszcze lipy nie kupiłem tak więc są duże szanse na bezawaryjność.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli nie SMD? A jak myślisz brać białą czy czerwoną? :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dobrym rozwiązaniem są LEDy w tradycyjnej obudowie w kolorze czerwonym. Sądzę też, że tego typu żarówki nie znajdziesz w białym kolorze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK. Zatem po nowym roku zrobię zamówienie. W przyszłym tygodniu zamawiam żarówki które polecasz i ten kontroler.

Mam jeszcze jedno pytanie :-)
W które miejsce się wpiąć z moją przeróbką? Jest jakieś fajne miejsce żeby był dobry dostęp i żeby był jeden sygnałowy do stopu? Tak żebym nie musiał trzech gdzieś łapać a jeden jeszcze przed rozgałęzieniem. O ile tak to jest zbudowane bo nie wiem - nie rozbierałem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Najlepiej podłączyć to zaraz za włącznikiem stopu. W ten sposób nie będzie problemów z modułem kontrolnym żarówek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mówisz o tym pod pedałem hamulca? :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
Mówisz o tym pod pedałem hamulca? :-D

No dokładnie o tym. Innego nie ma. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oj tam oj tam :-P :-P Dorobię i będzie :-P

Dobra to dzięki Ci za cenne porady. Teraz kompletować będę potrzebne części. Jak będę robił to się odezwę :) Trzymaj się i miłego weekendu 8-)

P ;audi; w ;audi; dzenia!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam zamiar aby taki był. Dzięki i wzajemnie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie popij za dużo to będzie 8-)
Bo później trza leczyć a to niewygoda (odsyłam do youtuba: AdBuster pokazał jak leczyć kaca - a raczej jak zapobiec :-P )

[ Dodano: Sro 02 Sty, 2013 19:26 ]
Zatem kontroler dziś zamówiłem. Na dniach powinien być. Adi tak później chodziłem i się zastanawiałem. Powiedz czy jeśli tam są jakieś układy po tym włączniku hamowania to jakoś nie dostaną szajby że impuls dostają tak często? Całkowicie to bezpieczne? Wiesz takie myślenie laika :-D

Adi czy tam pod pedałem hamulca gdzie jest ten włącznik kabelki do niego wchodzą poprzez konektorki czy jakoś inaczej? Gdyby było na konektorkach to zrobię tak żeby można było kiedyś to zdemontować i wrócić do fabryki - szkoda mi rżnąć wiązki jakoś :-o
A poza tym nie wiem jak to wyjdzie. Zamontuję i zobaczę że jednak do a6 to nie pasuje to wolę mieć możliwość powrotu :)

PS Dzwoniłem do ITS i powiem Wam że to jest taka sprawa z tym miganiem że jeden mówi że można a drugi że nie a trzeci że nie wie :-P Obdzwoniłem kilkadziesiąt stacji diagnostycznych i kiedy wytłumaczyłem im sposób działania to każdy powiedział że by mnie przepuścił :shock:

Także decyzja czy to wstawić to decyzja na własną odpowiedzialność.

[ Dodano: Sro 06 Lut, 2013 18:43 ]
Firma w której zamówiłem przerywacz nie wysłała mi to. Tłumaczą się brakiem stanów. Temat na razie ucichł...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 3.138.174.174 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa