Witam. Zauważyłem, że mam u siebie na silniku na samym wierzchu jakiś przewodzik(zaznaczony na zdjęciu - nie mojego silnika), a raczej dorobioną prowizorkę, który można wyjąć bez żadnych oporów - 0 szczelności. W związku z tym prosiłbym o pomoc gdyż nie mam pojęcia co to jest za przewód, za co jest odpowiedzialny oraz czy powinienem go wymienić na prawidłowy
http://zapodaj.net/3f0f111af1d26.jpg.html To jest przewód odpowietrzający. Warto to uszczelnić oraz proponuję przywitać się w dziale powitań.
pzdr