Sposob mocowania wzmacniacza Bose
Prosba, czy ktos moglby wrzocic Foto jakjest montowany wzmacniacz Bosse w bagazniku w A4 bo w zaden sposob nie moge go dopasowac, a nigdy nie widzialem jak powinien byc zamontowany.
Taki jak na foto mam

Taki jak na foto montowany był tylko w A8. Sedan A4 miał montowany dopał między głośnikami pod tylną półką i wyglądał bardziej skromnie.
| Adi202 napisał/a: |
Taki jak na foto montowany był tylko w A8. Sedan A4 miał montowany dopał między głośnikami pod tylną półką i wyglądał bardziej skromnie. |
Zgadza sie ale chcialem mniej wiecej nakreslic jak wyglada bo jest bardzo podobny. Moj jest montowany po lewej stronie obok wneki na lewareest tylko nie wiem jak bo wzaden spowob nie moge tego puzla tam dopaowac bo mocowania byly powyginane, ktos chcial go wyrwac ale jedna z srub mocujacych go nie puscila i sprawca sobie odpuscil
)
| DenniSZgc napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | Taki jak na foto montowany był tylko w A8. Sedan A4 miał montowany dopał między głośnikami pod tylną półką i wyglądał bardziej skromnie. |
Zgadza sie ale chcialem mniej wiecej nakreslic jak wyglada bo jest bardzo podobny. Moj jest montowany po lewej stronie obok wneki na lewareest tylko nie wiem jak bo wzaden spowob nie moge tego puzla tam dopaowac bo mocowania byly powyginane, ktos chcial go wyrwac ale jedna z srub mocujacych go nie puscila i sprawca sobie odpuscil ) |
Ciężko mi sobie to wyobrazić. Jakies dowody, fotki?
spoko jutro wrzuce foto to zobaczysz\:)
W brew pozorom to nie pasuje
[ Dodano: Nie 30 Paź, 2011 22:27 ]
No a tak to sie montuje
