Car Audio » Schemat wtyczki wzmacniacza bose, lokalizacja Remote.
Odpowiedz do tematu
 Schemat wtyczki wzmacniacza bose, lokalizacja Remote.
Witam, chciałbym zapytać czy ktoś jest w posiadaniu schematu wtyczki wchodzącej w slot odgórny wzmacniacza Bose w Audi A3 8P. Nie wiem czy te wtyczki są podobnie skonstruowane w modelach Audi z tego samego roku. Poszukuję remote ponieważ mam problem z uciekającym prądem, a na razie nie stać mnie na zakup używanego, sprawnego wzmacniacza Bose. Chciałbym odcinać mu prąd zanim wyłączę radio i odwrotnie dawać prąd po włączeniu radia.
Chcę zamontować włącznik na kablu remote jeśli taki istnieje w tej wtyczce ? Mogę go jakoś sam zlokalizować ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Znalazłem coś takiego:

To może być to ?

Udało mi się rozpracować pokazany remote. Podłączyłem go pod przełącznik lecz to dopiero połowa sukcesu jaki chcę osiągnąć. Przełącznik włącza tylko wzmacniacz Bose lecz nie da się go wyłączyć. Czy ktoś może mi poradzić jak go wyłączyć ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli rozłączenie remote nie daje efektu, to zostaje odłączenie głównego zasilania, lub wymiana(reperacja) wzmacniacza.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szkoda, że nie ma innego pomysłu no ale trudno. Wczoraj zauważyłem, że napięcie zostaje wyłączone po czasie lecz od czasu do czasu znów się pojawia.
Jedynym wyjściem będzie przekaźnik na zasilaniu i włącznik. Dzięki za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam!

Mam system BOSE 5 Porte i będzie podpinane pod zwykłe radio Panasonic tylko mam mały dylemat. Żeby przesłać sygnał głośników między radiem a wzmacniaczem potrzeba 8 przewodów jest możliwość przesłania tylko RCA wszystkie głośniki czy jest potrzebny jakiś przetwornik??


Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.144.28.50 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa