Car Audio » Radio Concert II + zmieniarka
Odpowiedz do tematu
 Radio Concert II + zmieniarka
Witam :)

Zakupilem zmieniarke taka http://img12.allegroimg.p...1/52/2524615200 ale kurde bez kabla ;/ // Posiadam radio Concert II :) znalazlem taki kabel http://allegro.pl/orygina...2497992713.html i taki http://allegro.pl/kabel-d...2510208345.html ktory powinienm wybrac ?? Pomoze mi ktos ?? Albo czy sa jeszcze inne kable i lepsze ????

I tez mam pytanie jak to bedzie dzialalo ?? czysto czy bedzie szumialo ?? W ogole czy jest sens podlaczania tego ???


Audi A3 2001r. gdyby to bylo wazne

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Są to te same przewody. Na pierwszym linku masz przewód oryginalny wycięty z jakiegoś Audi, na drugim linku jest ten sam przewód, ale zamiennik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak zauwazylem ze przy drogim kablu pisze cos takiego

Doskonale współpracuje z następującymi markami sprzętu samochodowego:
• VW: Beta 5, Gamma V, Beetle, Sound II, Navi MFD, Navi MCD z oryginalną zmieniarką CD VW-gena lub Phatbox’em
• AUDI: A2, A3, A4, A6, A8, TT z oryginalną zmieniarką CD VW-gena lub phatbox’em
• SEAT: Elba, Lena, Aura, Alana, Highline, Scala, Soundsystem 2 z oryginalną zmieniarką CD VW-gena lub Phatbox’em
• SKODA: Zestaw Magnetofon + CD Symphony, MM5501 z oryginalną zmieniarką CD VW-gena lub Phatbox’em

Ja tu nie widze zeby dzialalo z Concet ;/ // chyba zakupie ten kabel za 90zl :) czy tez lepiej jechac do jakiegos elektromechanika i zeby zrobil to jak powinno byc ale tez po co placic jak to tez mozna zrobic samemu prawda :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
LeNiUsZeK napisał/a:
ale tez po co placic jak to tez mozna zrobic samemu prawda :)

Z ciebie wcale nie taki leniuszek jak piszesz. Mimo to kup najlepiej ten oryginalny i przełóż piny. Oryginał, to oryginał. Na podróbce mogą być cuda wianki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kupie ten oryginalny za 90zl... i sie pobawie z tym :) :)

Adi202 napisał/a:
przełóż piny.


Piny tzn. wtyczki ?? :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem jaki masz rocznik tej A3. Jeżeli pytasz o model Concert 2 sądzę, że chodzi o model poliftowy 8L oraz o radio Concert CD który sterowany jest CANem. Jeżeli zgadza się to co napisałem, to będziesz musiał wyciągnąć piny z wtyku mini ISO i włożyć je do Twojego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi A3 z 2001r Concert II CD :) :) powiedzmy ze rozumiem o co chodzi :D :D damy rade jak nie to czlowiek uczy sie na swoich bledach :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnego dnia jak już kupisz ten kabel i cudem go otrzymasz weźmiesz go do ręki i pomyślisz jak ja mam to podłączyć skoro mam 2 identyczne wtyczki a tylko jedno wolne miejsce gdzie można to podłączyć. Przypomnisz sobie to co napisałem wyciągnąć piny z wtyczki kabla zmieniarki i w te same miejsca włożyć do oryginalnej wtyczki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aha :) dzieki za wszystko :) gdyby cos nie tak bylo to jeszcze napisze :) )

pozdrawiam

[ Dodano: Sob 01 Wrz, 2012 04:19 ]
A jednak udalo sie :) wszystko dziala tak jak powinno :) dlugo sie bawilem z tymi pinami ale juz nie wytrzymalem i rozwalilem kostke tak zeby nie rozwalic pinow i wpialem do drogiej i wszystko dziala :) )

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.216.251.37 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa