Elektryka i elektronika » Pytanie o zamiane zegarów
Odpowiedz do tematu
 Pytanie o zamiane zegarów
Witam, musze wymienić zegary z jaegera 8D0 920 900M na jakieś inne, ponieważ umarły całkiem, (nie pomaga stawianie na nowo). Chcę wymienić na inne, nawet z inną pinologią wtyczek itd i problem immo nie jest ważny bo zawsze mozna wyciąć ;) Tak na poważnie, umarły jaegery i muszę wsadzić inne, ma ktoś jakieś doswiadczenie w tym? Pomożecie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Pytanie o zamiane zegarów
dafit906 napisał/a:
Witam, musze wymienić zegary z jaegera 8D0 920 900M na jakieś inne, ponieważ umarły całkiem, (nie pomaga stawianie na nowo). Chcę wymienić na inne, nawet z inną pinologią wtyczek itd i problem immo nie jest ważny bo zawsze mozna wyciąć ;) Tak na poważnie, umarły jaegery i muszę wsadzić inne, ma ktoś jakieś doswiadczenie w tym? Pomożecie ?
skoro inna pinologia wtyczek i immo nie stanowi dla Ciebie problemu to w czym rzecz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No niby w niczym, tylko pytam czy istnieje taka możliwośc ? robił ktoś coś podobnego ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skoro w A6 jest taka mozliwość to i w A4 bedzie kwestia do ogarniecia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Każdą elektroniczną rzecz można naprawić nawet zegary Jaeger.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oho, kolega Adi202 chyba jest zbyt optymistyczny :) Ile razy mozna je naprawiac z rzędu?
Wiem, bo ciągle wałkuje temat. Na poczatek był nowy układ motoroli, potem silnik wskaźnika paliwa, teraz padł silnik od szybkościomierza/prędkosciomerza. :D

Pytanie (korzystam z okazji i się dopinam do tematu), czy silnik do szybkościomierza/prędkosciomerza od VDO z 99r (taki z analogowym zegarkiem) pasuje do jeagera z półfisem 2001r.?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Granth napisał/a:
Oho, kolega Adi202 chyba jest zbyt optymistyczny :) Ile razy mozna je naprawiac z rzędu?
Wiem, bo ciągle wałkuje temat. Na poczatek był nowy układ motoroli, potem silnik wskaźnika paliwa, teraz padł silnik od szybkościomierza/prędkosciomerza. :D

Pytanie (korzystam z okazji i się dopinam do tematu), czy silnik do szybkościomierza/prędkosciomerza od VDO z 99r (taki z analogowym zegarkiem) pasuje do jeagera z półfisem 2001r.?

Ja montuję oryginalne (droższe) części i robię tylko raz - nie ma potrzeby poprawiać. Z silnikami jest większy problem bo są inne niż w VDO. Prędzej dopasujesz z zegarów do Mercedesa czy Peugeota.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:-D
Oczywiście, że tak. Tylko oryginały. ale w tych licznikach nie wiesz co i kiedy padnie. U mnie na początku był tylko układ, po roku padł silnik paliwomierza, a po 2 miesiacach prędkościomierza. A wymieniać sprawne na sprawne to tak troche nie bardzo. W sumie jeszcze został obrotomierz i wskaźnik temperatury :D

Szkoda, ze nie pasują z vdo, ale w sumie jak by był nowy oryginał to powinien pohulać tyle samo czasu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.138.105.124 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa