Car Audio » Problem z odbiorem fal radiowych
Odpowiedz do tematu
 Problem z odbiorem fal radiowych
Witam mam problem z wzmacniaczem FM , kolega próbował go reanimować ale się ie udało jak można na jakiś czas pominąć wzmacniacz i połączyć na krótko mam 3 końcówki od wzmacniacza szarą , żółta jak by kawowa i jasna. Z tego co znalazłem w necie to jasna to zasilanie więc ta odpada. Może już ktoś robił takiego moda i podpowie jak go wykonać. Radio to RNS-E

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem z odbiorem fal radiowych
tomeczek376 napisał/a:
Z tego co znalazłem w necie to jasna to zasilanie więc ta odpada.
To jest zasilanie przedwzmacniacza antenowego, ale również jest sygnałem antenowym. Szary wtyk, to centralny zamek a beżowy, to sterowanie przedwzmacniacza antenowego. Możesz podłączyć ten jasny do szyby, ale na dobry odbiór FM nie masz co liczyć.
Lepiej jest kupić używany moduł i podłączyć jak należy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podepne sie pod temat zeby nie zakladac nowego posta o takim samym pytaniu mam pytanie do adiego czy w audi a6 c5 przy radiu Concert I tez jest jakis wzmacniacz antenowy bo od jakiegos czasu tez mi radio duzo gorzej zbiera czy radio juz siada :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Podepne sie pod temat zeby nie zakladac nowego posta o takim samym pytaniu mam pytanie do adiego czy w audi a6 c5 przy radiu Concert I tez jest jakis wzmacniacz antenowy bo od jakiegos czasu tez mi radio duzo gorzej zbiera czy radio juz siada :kwasny:

W Avancie C5 przedwzmacniacz jest w antenie na dachu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli antena do wymiany? czy moze byc tez cos z radiem? na vagu cos takiego pewnie nie pokaze zadnego bledu :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
czyli antena do wymiany?

Niekoniecznie. Zdemontuj antenę i ją rozbierz. Obudowa anteny przykręcana jest od spodu śrubkami. Prawdopodobnie zaśniedziała elektronika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dzieki za rade bede działał ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.145.166.7 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa