Pozostałe tematy » [V8] Oświetlenie nóg
Odpowiedz do tematu
 [V8] Oświetlenie nóg
Bardzo fajna sprawa. Działa. Ale czy jest jakiś wyłącznik? Czasem nie ma takiej potrzeby żeby się świeciło na darmo np w dzień jak coś się robi przy aucie. Sposoby typu wyjąć żarówkę/bezpiecznik odpadają.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
podświetlenie powinno samo zgasnąć razem z lampkami oświetlenia wnętrza.
centralny zamek działa poprawnie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyłącznik na suficie jest w środkowej pozycji i podczas otwierania drzwi nie włącza się oświetlenie u góry. Jeśli przesunę do przodu lub do tyłu to się włącza. Natomiast oświetlenie nóg włącza się za każdym razem jak się otworzy drzwi niezależnie od pozycji przełącznika na suficie i nie gaśnie jeśli drzwi zostają dłużej otwarte. Centralny działa. Jak zrobić żeby zgasło przy dłużej pozostawionych otwartych drzwiach?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a co z lampkami w rączkach nad drzwiami?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lampki w rączkach nad drzwiami są sprawne i posłuchały się centralnego wyłącznika na suficie czyli nie zapalają się jeśli wyłącznik centralny jest w środkowej pozycji. Nie bawiłem się narazie przełącznikami przy rączkach. Nie posłuchało się oświetlenie nóg, które nadal świeci.
Jak zamykałem samochód po zmroku to zauważyłem, że po zamknięciu drzwi oświetlenie nóg świeci się jeszcze chwilkę razem z przyciskami szyb w drzwiach po czym gaśnie. Natomiast przy otwartych świeci się cały czas.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
IwanV8 napisał/a:
Natomiast przy otwartych świeci się cały czas.
po około 5 minutach zgaśnie. Oczywiście jeśli nie bedziesz zamykał i otwierał drzwi,przynajmniej w mojej tak było.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No faktycznie po paru minutach zgasło. Pytanie czy tak ma być? Czy inni użytkownicy V8 też tak mają że nie da się zgasić przy otwartych drzwiach tylko trzeba czekać pare minut?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gdy zamkniesz auto pilotem to nie gaśnie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oświetlenie gaśnie po paru sekundach po zamknięciu drzwi niezależnie czy zamknę pilotem czy nie. I to jest OK.
Faktycznie tak jak napisał Pasiak, przy otwartych drzwiach zagasło ale dopiero po paru minutach. W Twojej też tak było Jim? Bo jeśli to norma, że się pali przy otwartych drzwiach i nic się z tym nie da zrobić za wyjątkiem zamknięcia drzwi no to OK. Fabryki poprawiać nie będę. Ale jeśli u innych się nie zaświeca i mogą to wyłączyć np przyciskiem centralnym na suficie czy coś no to będę musiał coś z tym zrobić bo tak jak pisałem niepotrzebnie mi się świeci jak coś robię przy aucie i drzwi są pootwierane.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
IwanV8 napisał/a:
No faktycznie po paru minutach zgasło. Pytanie czy tak ma być? Czy inni użytkownicy V8 też tak mają że nie da się zgasić przy otwartych drzwiach tylko trzeba czekać pare minut?
przy otwartych drzwiach nie zgasisz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dzieki.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.144.243.184 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa