Witam. Mam pytanie jak w tytule w obudowie filtra powietrza mam ori dziurę, ktoś ma jakąś wiedzę na jej temat? Tam powinno coś być czy to wypływ ewentualnej wody? Mógł by ktoś w etce sprawdzić ?Zdjęcie
Szukam mocy w aucie bo moja kobieta octavią 1.6 tdi mnie bierze