Temida radzi » Nowy test na prawo jazdy od lutego 2012
Odpowiedz do tematu
 Nowy test na prawo jazdy od lutego 2012
Pod poniższym linkiem znajdziecie przykładowy nowy test na prawo jazdy, który prezentuje jak będzie wyglądać nowa forma egzaminowania. Teraz już nie będzie tak łatwo. Sprawdź, czy zdasz... :P

NOWY TEST NA PRAWKO

no i jak :P

Cytat:
Specjaliści już szacują, że po wprowadzeniu nowej formy testów 30-40 proc. osób nie zda egzaminu teoretycznego (obecnie jest to około 10 proc.).


więcej: http://moto.wp.pl/kat,895...1d9c2&_ticrsn=5

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam za słaby net, zanim mi sie ładuje pytanie to czas mi mija hahaha lipa nie sprawdze się

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to nie Twoja wina, oni dali czas 10 sekund na odpowiedz.... i tak ma byc na nowych egzaminach :shock:

mi też przynajmniej ze cztery przeleciały i oblałam :rotfl: nie martw się :P ... bo tak jakos jest dziwnie - ten filmik leci, jest niewyraźny i kiepskiej jakości, a jeszcze obraz jest jakby zaokrągony - że niby zza kierownicy, człowiek sie w niego wgapia i moment ten czas sie konczy i juz nie można udzielic odpowiedzi :roll:

w realu, to nie wiem jaką by trzeba było mieć wadę wzroku, żeby w taki sposób postrzegać otoczenie jadąc, ale na bank taką, że okulary jak denka od słoika :P

według mnie coś takiego by miało sens, gdyby egzamin odbywal się w symulatorze prawdziwego samochodu i wtedy te realne obrazy, by to było wtedy z sensem, bo to co jest to ma tyle realnego z prowadzeniem samochodu, co gra w need for speed na 14 calowym monitorze "bańce" z pomocą myszki i klawiatury ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja też oblałem. Czas może nie jest za krótki ale rozdzielczość filmików tak słaba, że faktycznie bardzo słabo wszystko widać. Poza tym zastanawiam się czy to test na prawo jazdy czy egzamin z czytania. Jeśli ktoś nie potrafi szybko czytać to przepadł :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z niewiedzy, to mnie powaliło to pytanie ile czasu trzeba mieszkac w PL, zeby wyrobic prawo jazdy, no a cztery jak pisałam mi "przeleciały" to się wpatrywałam w te ze znakami, bo takie zamazane były :) ale to bym jednego nie wiedziała i tak - to było z tym rowerzystą co przez pasy przejezdza, ale tego akurat nie wiem, ciągle mi jakiś kolarz tak przejezdza, to jak widze ze wjezdza na pasy, to zatrzymuje się i przepuszczam, przeciez nie rozjeżdzam ;) ale czy on łamie przepisy jezdzac po pasach to nie mam pojęcia, nie jezdze na rowerze po miescie, to skąd mam wiedziec :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pewnie i tak za krótki czas, ale ja tak miałam, ze pytania nie było widac a czas leciał hahah i mi po 3cim pytaniu wyskoczyło czas minął czy jakoś tak hahah, ale cóz dziwne te filmiki były i ta perspektywa patrzenia na to, jak by sie jechało jakimś symulatorem, albo w grze hihi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masakra...jednym słowem. Zaznaczałem odpowiedzi i koniec czasu się robi, lipa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
to było z tym rowerzystą co przez pasy przejezdza, ale tego akurat nie wiem, ciągle mi jakiś kolarz tak przejezdza

Bo tak właśnie jeżdżą po mieście. A to jest "PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH" a nie przejazd dlarowerzystów. Jest to bardzo ważne gdy wjeżdżamy na zielonej strzałce. Pieszy porusza sie dużo wolniej niż rozpędzony rowerzysta. Koleżance taki rowerzysta wylądował na masce ale szybko się zebrał i zwiał (wiedział że jego wina).
Ja przyznaję, że błąd zrobiłem w pytaniu o tym, że w terenie zabudowanym trzeba wpuscić autobus ruszający spod przystanku. Mnie uczono, że mam taki obowiązek- a tu zonk- nie :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a to jest źle? bo nie zwróciłam uwagi, jakoś mi umkneło, ale dałam tak :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niezłe jajca, na swoje usprawiedliwienie powiem,że na 2 pytaia nie zdazył w ogóle odpowiedziec bo nie wiedziałem,że sa na czas :-P


post zawiera załącznik
TEST.JPG
Plik ściągnięto 8500 raz(y) 80,48 KB
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak, ten sam wynik miałem ;D no ale faktycznie walka z czasem, skończy się film i zostaje 1 sekunda na odpowiedź :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wg mnie to debile w rządzie lub innych organach władzy (nie ważne kto) nie mają co robić i żeby się wykazać to zmieniają nam reguły gry. W październiku dorobiłem sobie kat A i robiłem obecne testy i powiem wam że jak dobrze nie przyjrzysz się pytaniu to walniesz błąd. Przy mnie osoby wykorzystywały max czasu a i tak nie zdawały. Co komu przeszkadza obecny egzamin teoretyczny jeśli i tak większość oblewa na praktycznym. Mam nadzieje że efekt końcowy w lutym będzie lepszy od tego co widzieliśmy w prezentacji. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://motoryzacja.interi...ku,1742985,3461

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 3.128.198.21 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa