Pozostałe tematy » Audi 100 C3 - lampy tył Sedan i Avant - czy pasują?
Odpowiedz do tematu
 Audi 100 C3 - lampy tył Sedan i Avant - czy pasują?
Szukałem w necie i na różnych forach, naszych i zagranicznych i nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej informacji. :-?

Chodzi mi o wyjaśnienie, czy tylne lampy między Sedanem a Avantem można zamieniać? Jest jeden podobny wątek na forum, ale tam nie ma odpowiedzi na to pytanie. Konkretnie chciałbym założyć lampy z Avanta do Sedana, czyli te „gładsze”, bez przetłoczenia w połowie wysokości między kolorem pomarańczowym i czerwonym.

Próbowałem coś wywnioskować ze zdjęć, zwł. na eBayu są ładne ujęcia ale bez mierzenia trudno jednoznacznie określić. Prawdopodobnie różnice są niewielkie i wydaje mi się, że trzeba by coś wyciąć albo podpiłować i powinny siedzieć - o ile np cała lampa nie jest trochę mniejsza lub te boczne „skrzydełka” zachodzące na błotnik nie mają znacząco innej długości - tego się najbardziej obawiam, bo od środka plastiki z odbłyśnikami wyglądają identycznie na fotach...

Problem z tym, że nie mam w tej chwili dostępu do Avanta a potrzebuję doś szybko to sprawdzić. Stąd prośba po pomoc do lepiej zorientowanych użytkowników. A może ktoś ma obydwa modele pod ręką i mógłby sprawdzić to organoleptycznie?

Z góry dzięki za pomoc!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tego co wiem to zarys lampy jest lekko inny i będzie na oko do d***y.
oczywiście 100% pewny nie jestem ale to jest główny powód ofert lamp do avanta i sedana osobno.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasują w 123%. Jeżeli do Avanta pasuje zestaw z sedana, a pasuje bo przymierzałem, to odwrotnie również musi. Inaczej być nie może. Różnica jest tylko w blendzie - Avant nie posiada otworu na zamek.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to pewnie pomyliłem z C4....w każdym razie jeżeli Adi jest pewny to tak - musu być :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki, Adi! Jak tylko uda mi się je kupić to przymierzę i podzielę się wrażeniami. Trzymajcie kciuki ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.141.44.9 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa