Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Mata pokrowiec do przewozu psa jak zamocować w B4
Odpowiedz do tematu
 Mata pokrowiec do przewozu psa jak zamocować w B4
mam pytanie, myslę o czymś takim na ochronę tylnego siedzenia przy psach:
Mata transporter pokrowiec do przewozu psa: http://allegro.pl/mata-tr...3874094620.html

tylko założyć to na sam tył, nie haczyć na przednie zagłówki, tylko od samej góry oparcia, ale problem jest taki, ze mam tę wersję B4 bez zagłówków z tyłu, czy da się tam jakoś zrobić dyskretnie jakieś zaczepy w miejscu jak oparcie kanapy łaczy się z półką i w strone słupków, zeby to funkcjonowało tak - jade z psami zawieszam tę matę, nie jade z psami mata do bagażnika

macie jakiś pomysł na umocowanie tego w B4?

Jesli chodzi o moje psy, one są do samochodu przyzeyczajone, nie drapią pazurami, nie gryzą, tylko łapy z dworu to zawsze są brudne te poduszki i tymi łapami robią stemple, lubią sie tez wytarzac na tylnym siedzeniu :P wiec to musiało by byc zamocowane solidnie, ze jak się zacznie tarzac, to by nie spadło z oparcia, wiec jakieś mocowanie by musiało by dyskretnie być dorobione, zeby na nim to zawieszac


Bo jeszcze coś takiego mi chodzi po głowie - na przednie siedzenie - http://allegro.pl/pokrowi...3865116681.html i na tylne jakby była mozliwosc zeby takie cos uszyli i jakoś tak nakładac to na fotele jak jade z psami a jak bez psów sciagnac i schowac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ten przedni pokrowiec spoko, ale co do tylu to moze być cięzko z dyskretnymi zaczepami... skoro wozisz swoje pupile, to nie lepiej zainwestować i kupić to: http://allegro.pl/audi-80...3846232793.html
owszem jest w innym kolorze ale nie bedziesz się martwić kiedy będziesz woziła psy, a w razie czego przełozyć kanapę to 5 minut z fajkiem :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak ten srodek jest taki ładny w moim aucie i zadbany, ze normalnie żal to psuc i kanapę wrzucac inna niż reszte (ta jest duzo ciemniejsza i inny materiał i lształ zagłówków niz mam z przodu, ja mam kolor w sumie to kosc słoniowa nawet, ale nie welur) i słowo naprawdę ładny ;) ...dlatego tak z tymi pokrowcami dla psów szaleję, bo mi żal naprawdę nawet pokrowcami go kryc stałymi ;)
a, czy do tych siedzeń co mam, jakbym skołowała zagłówki takie same jak na przednich fotelach mam, to czy można je zamontować z tyłu w tym oparciu, nie niszczac go i zeby te zagłówki działały normalnie? no i wtedy tę matę zawiesze, no i zagłówki będą, bo tak w sumie to wiele razy się zastanawiałam, czemu zlikwidowali rozwiązanie oparcia kanapy z B3, gdzie były te niby-zagłówki z wyprofilowanego oparcia, to było według mnie fajne i ładne, no ale tu wiadomo tak sie nie zrobi ale zagłówki takie jak w przednim fotelu moze zmodzić się na tym oparciu da co?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź czy oparcie pod materiałem w gąbce ma wyczuwalne otwory pod zagłówki...

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
są !!!!! macałam przed chwilą, czuję :D
:D

i jakby mi ktos teraz podpowiedział jaki jest kod tapicicerki, która jest identycznie jasna jak podsufitka, ale nie welur, zwykły materiał - w dzień jutro mogę zrobić zdjęcie, bo teraz za ciemno a z lampą nie ma sensu, bo przekłamie kolor

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wlepkę powinnaś mieć w grabażniku. Wlepka prawdę Ci powie. Możesz mieć kod SL, ale upewnij się co napisane jest na wlepie.

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wreszcie znalazłam co szukałam... i to przypadkiem 8-)

W Kauflandzie są za***iste maty do przewozu psa na tylne siedzenie, w kolorowa krate z nieprzemekalna podszewką z otworami na pasy i rzepami zeby tam przypiac + mocowania nie na zagłówek tylko na brzegi tylnej kanapy narozniki cztery - mata jest tez szeroka do wiekszego autka sie nadaje i pokrywa cała kanape tylna

Byłam na zakupach i weszłam na moto, po spray do kokpitu i choinkę i ta mata była na pólce rozłozona, to sie zainteresowałam i jak zobaczyłam, ze mi pasuje do koszyka od razu ;) I jeszcze ona oprócz funkcjonalnosci, to kolorystycznie mi tak spasowała, to juz nie patrzyłam na nic dookoła tylko w koszyk od razu... bo lepszej sobie wymarzyc nie mogłam ;) ...nawet nie wiem ile dokładnie kosztowała, ale nie wiecej jak 40 zeta jak ogólniue biore jaka kwote miałam za całe zakupy

tak to u mnie wyglada teraz w autku jak psy jadą:


tu są dodatkowo paski z rzepami od srodka na tej macie







a na zagłówki na przednie fotele zakładam taka najzwyklejsza czarna cienka mate dla psa, składam ja w pół i zawieszam - uniemożliwia ona wędrówki do przodu, jak na przykład musze zatankowac po drodze, ide zapłacic a Cerber juz z przodu na moim fotelu kierowcy i w efekcie tego nieraz popielniczka tylna była "w plecy" bo połamał przechodzac i musiałam kupowac na allegro uzywke, w poprzedniej 80 ze trzy popielniczki mi Cerberek połamał zanim na taki patent wpadłam (pekały i odpadaly mocowania pokrywki popielniczki) ;)


Postaw piwo autorowi tego posta
 
no i bajka :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szalejesz ostatnio :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 18.221.146.223 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa