GPS i GSM » manta GPS-060 nie żyje
Odpowiedz do tematu
 manta GPS-060 nie żyje
Witam. Mój problem wiąże się z brakiem reakcji manty GPS-060, a dokładniej wcale się nie włącza, raz się włączyła sama z siebie, i potem dalej nic. Działa po podłączeniu ładowania baterii, ale się nie uruchamia, wyświetlacz jest ciemny. Po podłączeniu do kompa też tylko się zapala dioda od ładowania, ale też nie żyje nic więcej. Miał ktoś podobny problem????

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: manta GPS-060 nie żyje
pawcio napisał/a:
Witam. Mój problem wiąże się z brakiem reakcji manty GPS-060, a dokładniej wcale się nie włącza, raz się włączyła sama z siebie, i potem dalej nic. Działa po podłączeniu ładowania baterii, ale się nie uruchamia, wyświetlacz jest ciemny. Po podłączeniu do kompa też tylko się zapala dioda od ładowania, ale też nie żyje nic więcej. Miał ktoś podobny problem????

Miałem identyczny przypadek, ale to nie była Manta, a Lark. Powodem był spuchnięty (przeładowany) akumulator.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to jutro ją rozbiorę i popatrzę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
to jutro ją rozbiorę i popatrzę

Zmierz napięcie na zaciskach akumulatora z i bez ładowarki ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak na razie dla testu manta działa na baterii z NOKII 6021, stara bateria nam wybuchła przy testach, :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
stara bateria nam wybuchła przy testach, :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: przy testach? To co z nią robiliście? Chyba nie podłączaliście jej do 230V? :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sprawdzaliśmy prąd zwarcia, kiedyś przy baterii ze sterownika ALLEN-BRADLEY, bateria 3V wielkości paluszka, na zwarciu miała 6A :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
sprawdzaliśmy prąd zwarcia

Woooow! No to musiało się dziać. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam małe pytanie z innej beczki, a dokładniej jaki kom będzie lepszy do nawigacji, myślę jak na razie nad nokią E50 i N70 Chodzi mi dokładniej o pokrycie kraju i żeby się nie zwieszała.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
E50 i N70 Chodzi mi dokładniej o pokrycie kraju i żeby się nie zwieszała.

W takim razie tylko E50 + instalacja Garmina + Bluetooth GPS. To będzie dobre rozwiązanie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 18.188.20.56 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa