| Sauron napisał/a: |
| Pasiak, ja obecnie mam benzynę wcześniej miałam benzynę z gazem to był dramat auto więcej stało u magików na regulacjach niż jeździło. Dlatego teraz nie wstawiałam gazu, tylko płaczę i zalewam Niby auto małe ale ok 8,3 po mieście bierze zimą litr więcej. Z klimy nie korzystam bo... paliwo. |
Odpowiedz do tematu
wszystko zależy od instalacji i tego jak poprzednik o nią dbał. Osobiście nie jestem zwolennikiem gazu, ale w mojej rodzinie wszyscy jeżdżą na LPG i bardzo sobie chwalą. Wujek ma c4 2,8 i sprowadził ją kilka lat temu z Niemiec ale gaz założył w kraju i kosztował go ponad 3 tysiące. Nie ma z nim żadnych problemów a robi mase kilometrów miesięcznie bo jeździ na taxi.
No zgadza się, ale akurat tę myśmy zakładali
Oj, jest teraz nad czym myśleć
Dziękuję wszystkim za rady serdecznie
Odpowiedz do tematu
Ja też na LPG nie narzekam, tylko raz w roku na regulację i jest git, tylko trzeba znaleźć dobry warsztat, i nie oszczędzać kasy na serwis instalacji.
| Pasiak napisał/a: |
| wszystko zależy od instalacji i tego jak poprzednik o nią dbał. |
No zgadza się, ale akurat tę myśmy zakładali
Oj, jest teraz nad czym myśleć
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych