Elektryka i elektronika » Gniazdo zapalniczki w bagażniku a hak
Odpowiedz do tematu
 Gniazdo zapalniczki w bagażniku a hak
Witam.
Nie działa gniazdo w bagażniku, nie dochodzi prąd. Nie znalazłem bezpiecznika odpowiadającego za to gniazdo. Gdzie szukać przyczyny?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Gniazdo zapalniczki w bagażniku
grzesiek79 napisał/a:
Witam.
Nie działa gniazdo w bagażniku, nie dochodzi prąd. Nie znalazłem bezpiecznika odpowiadającego za to gniazdo. Gdzie szukać przyczyny?
z tego co pamiętam to tylne gniazdo zapalniczki to bezpiecznik nr 33 , a przednie działa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
z tego co pamiętam to tylne gniazdo zapalniczki to bezpiecznik nr 33 , a przednie działa?


Pasiak, wiem o tym bezpieczniku i wszystko jest ok. w kabinie.

Może doprecyzuję o co chodzi
Montowałem hak i muszę dołożyć moduł. Chciałem podpiąć się pod gniazdo zapalniczki, żeby nie przeciągać dodatkowego przewodu. Wiem, że bezpiecznik 35 odpowiada za zasilanie przyczepy, u mnie jest on pusty i brak widocznych konektorów.

Może ktoś podpowie, gdzie można „na krótko” złapać plusa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gniazdo 12V bagażnika zasilane jest przez bezpiecznik który znajduje się nad przekaźnikami. Trzeba zdemontować osłonę nad kolanami kierowcy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Gniazdo 12V bagażnika zasilane jest przez bezpiecznik który znajduje się nad przekaźnikami. Trzeba zdemontować osłonę nad kolanami kierowcy.


Pod osłoną widoczne są 4 bezpieczniki, tylko są z dołu. Jeśli Adi mówisz, że nad, to widoczne są jakieś 2 sztuki, tylko jakieś inne. Foto niestety nie chce się załączyć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nr 14 górny rząd przekaźników. W załączniku ponumerowany obraz tablicy https://www.szybkiplik.pl/RWW84255u4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Nr 14 górny rząd przekaźników. W załączniku ponumerowany obraz tablicy https://www.szybkiplik.pl/RWW84255u4


Patrzyłem dobrze, tylko po wierzchu. Dostęp jest mega...masakra. Walczę, ale chyba skapituluję. Dobrałem się do tego bezpiecznika i zero reakcji, nawet po zapłonie. Podmieniałem na inne też, zwykłe. Zapewne problem będzie gdzieś w przewodach...

Czy w bagażniku znajdę jakiś inny stały plus, czy pociągnąć nowy przewód?

[ Dodano: Wto 11 Kwi, 2023 15:44 ]
Wcześniej nie miałem ze sobą miernika, teraz sprawdziłem. Między gniazdem bezpiecznika a tyłem na brązowym przewodzie jest przejście, na czerwono-niebieskim tego brak

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grzesiek79 napisał/a:
Wcześniej nie miałem ze sobą miernika, teraz sprawdziłem. Między gniazdem bezpiecznika a tyłem na brązowym przewodzie jest przejście, na czerwono-niebieskim tego brak

Brązowy to masa, czerwony z niebieskim to stałe 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Temat ogarnięty.

U mnie, we wskazanym miejscu przez Adiego, znajduje się bezpiecznik termiczny.

Winnym braku prądu w tym gnieździe był bezpiecznik (zwykły 20A), niestety nie podam dokładnej lokalizacji, ale znajduje się pod kierownicą

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.14.80.45 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa