Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Jak zrobić logi dynamiczne w multitronicu ?
Odpowiedz do tematu
 Jak zrobić logi dynamiczne w multitronicu ?
Witam. Kupiłem przepływkę i chciałbym ją przetestować. Wygooglowałem już, że trzeba zrobić statyczne na 003 oraz dynamiczne na 003,008,010 i 011 tylko teraz jak zrobić dynamiczne w mulitronicu ? Na którym biegu go zblokować i czy chwilę jechać na niskich obrotach (jakich) i później zaraz but w podłogę (bez kick lub z nim ? ) ?? Skrzynia jest po regeneracji, ale pan powiedział, że gwarancji nie podbije dopóki nie zrobię przepływki (zaniża o 40% moment obrotowy) oraz nieszczelności pod wtryskiem (syka jednak kompresja, ale to jutro zrobię).

A4 B5 2,5 TDI 163km multitronic

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Jak zrobić logi dynamiczne w multitronicu ?
Tak samo jak na manualnej skrzyni tylko nie dociskaj pedału gazu do końca aby nie załączyć kick-down
adamwit1986 napisał/a:

A4 B5 2,5 TDI 163km multitronic

W B5 nie było multitronika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sorki źle kliknąłem. B6 oczywiście. Tzn załaczyć logi i od 0 wcisnąć pedał do maxa bez kicka ? Bo widziałem, że w tipie kolega blokował na 3cim biegu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Możesz mu wbić bieg 3 i przytrzymać pedał nie wciskając KD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no ok mam rozgrzanego dziada to ide pojeździć po wsi i zrobić dynamiczne. A jeszcze jedno. Blok 003 dla statycznych robić tylko w blokach pomiarowych czy zrobić też w nastawach ? Wkrótce wrzucę tutaj logi. Mam nadzieje, że będą dobre.

Logi dynamiczne
Log (0 - 003) tutaj mi się wcięły statyczne na przodzie jak auto niedogrzane jeszcze było, bo zapomniałem nazwy zmienić więc druga część logów jest dynamiczna.
Log (2 - 008)
Log (3 - 010)
Log (4 - 011)

Log statyczny z bloków mierzonych
Log (0 - 003)

Log statyczny z nastaw podstawowych
Log (0 - 003)

Napisz mi proszę czy dobrze to wykonałem i co sądzisz o tej przepływce

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.143.17.127 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa