Tapicerka, dywany, plastiki itp. » jak odświeżyć skórę na fotelach??
Odpowiedz do tematu
 
wiem, że wskrzeszam umarłego ale cóż...kto pyta wielbłądzi :lol:

Pasuje mi również odświeżyć nieco fotel kierowcy jednak nie jest on w bardzo tragicznym stanie. Widać jedno minimalne przetarcie na boczku, reszta skóry po prostu straciła swój błysk. Skórka jest stosunkowo miękka więc fotel musiał być przynajmniej kiedyś odświeżany.
Zależy mi przede wszystkim aby nieco odświeżyć ten fotel bez zbędnej inwazji. Czy ktoś z Was testował oferowane na allegro pasty barwiące? Co ewentualnie polecilibyście z kosmetyków samochodowych? Przede wszystkim najpierw by nieco odświeżyć kolor, konserwacja to już bajka, krem/mleczko, o tym już pojęcie mam. Pojęcia nie mam jak przeprowadzić delikatną renowację.

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lucas napisał/a:
wiem, że wskrzeszam umarłego ale cóż...kto pyta wielbłądzi :lol:

Pasuje mi również odświeżyć nieco fotel kierowcy jednak nie jest on w bardzo tragicznym stanie. Widać jedno minimalne przetarcie na boczku, reszta skóry po prostu straciła swój błysk. Skórka jest stosunkowo miękka więc fotel musiał być przynajmniej kiedyś odświeżany.
Zależy mi przede wszystkim aby nieco odświeżyć ten fotel bez zbędnej inwazji. Czy ktoś z Was testował oferowane na allegro pasty barwiące? Co ewentualnie polecilibyście z kosmetyków samochodowych? Przede wszystkim najpierw by nieco odświeżyć kolor, konserwacja to już bajka, krem/mleczko, o tym już pojęcie mam. Pojęcia nie mam jak przeprowadzić delikatną renowację.

Pozdrawiam
a w jakim kolorze masz skórę?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego polecam wosk do skóry firmy Turtle rewelacja sam używam świetnie nawilża i nadajepołysk
http://motokram.com.pl/TU..._SKORY-353.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki za linka.


Skóra jest koloru czarnego, tak więc chyba najmniej problematyczny kolor :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lucas napisał/a:
Skóra jest koloru czarnego, tak więc chyba najmniej problematyczny kolor
dokładnie :mrgreen: najmniej inwazyjne co mozesz zrobic to zabarwic uszkodzone lico tuszem kreslarskim, po czym umyć skóre szarym mydłem i rekawica (jakąś włochatą), po dokładnym umyciu krem bambino i jedziesz :mrgreen: to najlepsze dla naszych siedzonek, bo wszystkie pozostałe mleczka i inne tego typu wynalazki to tablica mendelejewa i na dłuższą mete niszczy lakier skóry

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A ja polecam mocno rozgrzać skórkę na słońcu i krem NIVEA :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kopkoi napisał/a:
A ja polecam mocno rozgrzać skórkę na słońcu i krem NIVEA :)
bambino jest znacznie lepszy bo to krem dla dzieci i jest delikatniejszy ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
bambino jest znacznie lepszy bo to krem dla dzieci i jest delikatniejszy ;)


Nie ma to jak pupa niemowlaka :mrgreen: Akurat jutro zapowiadają ładną sobotę, więc pogmeram nieco przy fotelu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na długo nie zostaje połysk ale na pewno zrobisz jej lepiej niż byś smarował jakąś chemią.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a co myślicie o mojej skorze jeszcze tragedii nie ma wiec co polecicie bo im szybciej tym lepiej ;-)







Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kepke 84 napisał/a:
a co myślicie o mojej skorze jeszcze tragedii nie ma wiec co polecicie bo im szybciej tym lepiej ;-)






kup czarny tusz kreślarski i dokładnie przesmaruj te miejsca w których jest ubytek lakieru. Nastepnego dnia poświęć troszkę czasu i nasmaruj skórę kremem dla niemowląt. Zobaczysz,że będzie jak nowa ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
kup czarny tusz kreślarski i dokładnie przesmaruj te miejsca w których jest ubytek lakieru. Nastepnego dnia poświęć troszkę czasu i nasmaruj skórę kremem dla niemowląt. Zobaczysz,że będzie jak nowa ;-)

a jeśli skura jest zielona a umnie w okolicy nie maja w kolorze zielonym tuszu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
kup czarny tusz kreślarski i dokładnie przesmaruj te miejsca w których jest ubytek lakieru. Nastepnego dnia poświęć troszkę czasu i nasmaruj skórę kremem dla niemowląt. Zobaczysz,że będzie jak nowa ;-)

a jeśli skura jest zielona a umnie w okolicy nie maja w kolorze zielonym tuszu?
to masz 2 opcje, albo zerknać na portal aukcyjny gdzie jest wszystko :mrgreen: albo pogodzić się ze stanem swoich foteli....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tusz już jest teraz tylko do tesco na dział dziecięcy i kupić jakiś kremik :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kepke 84 napisał/a:
Tusz już jest teraz tylko do tesco na dział dziecięcy i kupić jakiś kremik :-D
powodzenia ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tapicerka, dywany, plastiki itp. 

[ IP: 18.219.14.63 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa