Zawieszenie » Amory do A4 B5 Avant 1.8T
Odpowiedz do tematu
 Amory do A4 B5 Avant 1.8T
Witam,
Z racji tego, że zbliża mi się wymiana amortyzatorów pomyślałem sobie, że można zamontować trochę lepsze i tutaj pojawia się moje pytanie - a mianowicie - czy te amortyzatory z linku sa dobre i warto inwestować w taki sprzęt?

http://moto.allegro.pl/za...1774986357.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Maciek nie czaj się na nic tylko kupuj gwinta :-)
MTS tak jak TaTechnix niby niskobudżetowe ale nie najgorsze i sporo osób na tym jeździ.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GSF po tym jak zobaczyłem twoje autko na żywo i domyślam się ile pracy w nie włożyłeś - zmotywowało mnie to tym samym do działania i rzeźbienia przy swoim autku :D póki co szukam jakiś fajnych amorów obniżających i jednocześnie szukam opon do moich alusów bo bede chciał je wrzucić znowu do siebie :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GSF napisał/a:
Maciek nie czaj się na nic tylko kupuj gwinta :-)

Potwierdzam wypowiedź kolegi. Sądzę, że i w moim przypadku "gwint" jest jak najbardziej sensowny, ale " tu się pojawia magiczne słowo kupno. Gdyby chcieli mi dać taki zestaw, to chętnie bym go wziął, ale płacić 2000 Euro , to się raczej nie kalkuluje.
Ty jesteś w dużo lepszej sytuacji - koszt zestawu procentowo do wartości Audi jest bardzo niski, więc nie ma się na czym zastanawiać. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To mówicie że zdecydowanie lepiej jest wziąć gwintowane zawieszenie?
W sumie różnica w cenie jest niewielka bo ten MTS Technik kosztuje 800 zł a gwintowane jakieś 1200 zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rootkins napisał/a:
To mówicie że zdecydowanie lepiej jest wziąć gwintowane zawieszenie?
W sumie różnica w cenie jest niewielka bo ten MTS Technik kosztuje 800 zł a gwintowane jakieś 1200 zł

Powiedzmy, że będzie to "prawie" Allroad. Masz do wyboru każde położenie wysoko, nisko, bardzo nisko. Ja mam tylko bardzo nisko i ma to swoje minusy - głownie na naszych drogach. Przy gwincie są wielkie możliwości.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gwint do A4 jest w takiej cenie jak do mnie zwykły Kit bez regulacji więc nie ma się nad czym zastanawiać. Ceny gwintów do B4 zaczynają się od 500E więc prędzej sobie zrobie swój własny "home made" ( a już nad tym pracuje) niż kupie nówke.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No dobra, gwint do A4 w sumie nie jest aż taki drogi ale pytanie moje jest takie - ile ja przy tym bede kręcił, zmieniał wysokości, podnosił obniżał itd, poza tym dużo jest roboty przy zmianie wysokości na zawieszeniu gwintowanym?

Ja po prostu chcę założyć dobre amory i delikatnie obniżyć autko :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Delikatnie obniżyć? tzn ile 5, 10, 20mm?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Delikatnie obniżyć? tzn ile 5, 10, 20mm?


40 mm :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rootkins napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Delikatnie obniżyć? tzn ile 5, 10, 20mm?


40 mm :mrgreen:

Tyle co moja eSa. :mrgreen: Muszę Cię zmartwić............... seryjny zawias możesz zrzucić max 35mm. Od 40mm zaczyna się wymiana całości. Więc tak czy siak kupujesz "Gewinde" :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hmmm... według opisu z tej aukcji wynika że można obniżyć auto o 40 mm. Czy oprócz tego musiałbym coś jeszcze wymienić?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rootkins napisał/a:
Hmmm... według opisu z tej aukcji wynika że można obniżyć auto o 40 mm. Czy oprócz tego musiałbym coś jeszcze wymienić?

Nic nie musisz. Głównie chodzi o skok amortyzatora oraz pracę sprężyn. W tym przypadku jeżeli będą twardsze od oryginałów, to jest OK.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Zawieszenie 

[ IP: 3.137.218.215 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa