 |
Przesunięty przez: szynszylek Sro 02 Lut, 2011 12:08 |
Sposob mocowania wzmacniacza Bose |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sob 13 Lis, 2010 12:21 Sposob mocowania wzmacniacza Bose
|
|
|
Prosba, czy ktos moglby wrzocic Foto jakjest montowany wzmacniacz Bosse w bagazniku w A4 bo w zaden sposob nie moge go dopasowac, a nigdy nie widzialem jak powinien byc zamontowany.
Taki jak na foto mam
|
_________________ http://www.youtube.com/wa...feature=related
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 13 Lis, 2010 17:23
|
|
|
Taki jak na foto montowany był tylko w A8. Sedan A4 miał montowany dopał między głośnikami pod tylną półką i wyglądał bardziej skromnie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010 22:06
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | Taki jak na foto montowany był tylko w A8. Sedan A4 miał montowany dopał między głośnikami pod tylną półką i wyglądał bardziej skromnie. |
Zgadza sie ale chcialem mniej wiecej nakreslic jak wyglada bo jest bardzo podobny. Moj jest montowany po lewej stronie obok wneki na lewareest tylko nie wiem jak bo wzaden spowob nie moge tego puzla tam dopaowac bo mocowania byly powyginane, ktos chcial go wyrwac ale jedna z srub mocujacych go nie puscila i sprawca sobie odpuscil ) |
_________________ http://www.youtube.com/wa...feature=related
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010 22:10
|
|
|
| DenniSZgc napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | Taki jak na foto montowany był tylko w A8. Sedan A4 miał montowany dopał między głośnikami pod tylną półką i wyglądał bardziej skromnie. |
Zgadza sie ale chcialem mniej wiecej nakreslic jak wyglada bo jest bardzo podobny. Moj jest montowany po lewej stronie obok wneki na lewareest tylko nie wiem jak bo wzaden spowob nie moge tego puzla tam dopaowac bo mocowania byly powyginane, ktos chcial go wyrwac ale jedna z srub mocujacych go nie puscila i sprawca sobie odpuscil ) |
Ciężko mi sobie to wyobrazić. Jakies dowody, fotki? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 21:35
|
|
|
spoko jutro wrzuce foto to zobaczysz\:)
W brew pozorom to nie pasuje
[ Dodano: Nie 30 Paź, 2011 22:27 ]
No a tak to sie montuje
|
_________________ http://www.youtube.com/wa...feature=related
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |