Zawieszenie » Co kupić do S6 4,2
Odpowiedz do tematu
 Co kupić do S6 4,2
Witam.

Mam do wymiany amortyzatory przednie w mojej S6. Z jednego wyciekł i pływa, a drugi trzyma jak diabli, lecz jak wymieniać to oba.

Jak się dowiadywałem kiedyś to były cholernie drogie coś kolo 700 zł za komplet.

Macie może kogoś zaufanego kto będzie miał używki w bdb stanie????

Zastanawiałem się nad zakupem od 2,8 quattro powinny być tańsze, ale czy nie powinienem wymienić również wtedy tylne amory????


Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Skontaktuj się z naszym kolegą DenniSZgc na priv , kolega jest kierownikiem , w dużej hurtowni motoryzacyjnej , dowiesz się jak wygląda kwestia u Niego ( są rabaciki ;-) malutkie ......... ale są ) . Napisz do Niego , pomoże na pewno. :-)
Nie patrzyłem i nie sprawdzałem w Etce , ale może od V8 będą pasować , wtedy , jak chcesz używki Pasiak ` a bombarduj

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niestety tak jak mowisz.. a 700 za komplet to wcale nie jest drogo.. w tej cenie dostaniesz dosc dobre KYB.. ale bez szalenstw..
kupowanie uzywanych amorkow to chyba nie jest zbyt rozsadne.. lepiej kupic jakas cienka marke za 300/komplet..
co tam masz wlozone teraz? moze to jakis model do regenerowania?
:arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sleepwalker napisał/a:
kupowanie uzywanych amorkow to chyba nie jest zbyt rozsadne
Tak szczerze sleepwalker, ma 1000 % racji........

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szczerze to nie mam pojęcia co tam jest. Ostatnia wymiana miała miejsce w Austrii więc sądzę że coś porządnego.

Jak bym nie miał problemów z kaską to pewnie że bym kupił coś porządnego a tak to się zastanawiałem nawet nad jakimś badziewiem za 200-300 zł, tylko że brakuje mi czasu na ciągłe rozbieranie auta :(

Szczęści że robocizny liczyć nie muszę :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W/g Etki , ale nie mam do niej aktualizacji 190 zł z Vat za gazowy , napisz do DenniSZgc `a

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z przednimi nie będziesz mieć problemów, bo są to standardowe rozmiary modeli C3, C4 i 4C. Ośka czy Quattro również nie stanowi. Moim zdaniem kupić raz i zapomnieć. Oczywiście dobra jakość wiąże się z wysoką ceną. Ja ciągle jeżdżę na KONI które montowane były przez Szwajcarów. Tłukę je już 3 rok po naszych drogach i odpukać ..... co firma to firma.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kolego,
amory przód sachs - 272,10 sztuka
KYB - 331,90 sztuka

nówki oczywiśćie,,,raz i porządnie ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Zawieszenie 

[ IP: 18.190.217.134 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa