pozdrawiam
vin WUAZZZ8E46A801621


| szulcigor napisał/a: |
| Witam wszystkich milosnikow marki. Kupilem sobie a 4 s line 2,o fsi z 22o km i to wlasciwie wszystko o o niej wiem. Moze to zabrzmi banalnie ale nie wiem nawet na jaka os jest naped, probowalem rozgryzc vin ale wiekszosc stronek ogolnie dostepnych pokazuje mi bardzo niewiele info. Moze ktorys z forumowiczow pomogl by mi dowiedziec sie wiecej o ty autku. |