Car Audio » bose
Odpowiedz do tematu
 
To jest standardowy box z głośnikami Nokia. Głośniki Bose wymiarowo pasują również w miejsce Nokii. Wzmacniacz można zastosować np z A8 D2.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W końcu dobrałem się do boczka drzwi, mam takie tuby:


Więc coś w nie wsadzę. Zdecydowałem się na montowanie nowoczesnego audio, wzmacniacz + oryginalne miejsca na głośniki + nowe głośniki. Może jeszcze wrzucę tweetery na słupki, albo na te czarne plastiki w rogu przednich szyb, ale to jeszcze nie wiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podłącze się do tematu.
Czy ktoś wie jak podłaczyć oryginalną wiązke bose do a4 b5 avant z radiem Symphony? Została mi jedna kostka z kablem zasilającym i pogubiłem się w tym przepięciach. Widzę, że taki sam kabel idzie orginalnie od radia do bezpiecznika 37



Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z dwóch wtyczek musisz zrobić jedną i wpiąć w oryginalne miejsce.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Z dwóch wtyczek musisz zrobić jedną i wpiąć w oryginalne miejsce.


Możesz podać więcej szczegółów? Co, gdzie i do czego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przepiąć przewody z wtyczki wiązki Bose do wtyczki radia (w te same miejsca) Przewody które się powielają połączyć z istniejącymi.
P.S. Porpraw swój profil (rok modelowy)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki, będe działał!

[ Dodano: Nie 05 Cze, 2016 00:34 ]
Panowie zaraz się poddam :-?

Wszystko pociągnięte, schowane elegancko itp. Niestety radio w ogole nie odpala.

Do podłączenia zostala jedna kostka, ta w tunelu środkowym, której cześć idzie w strone podszybia (czarno-rózowa). Niestety ulozenie i ilosc kabli jest inna niz w nowej wiązce BOSE. Może mi ktoś łopatologicznie powiedziec jaki kabel z nowej wiązki mam gdzie podlączyć?





czy mam dokladać tam brązową mase, skoro jedna idzie bezpośrednio do radia?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa