Pozostałe tematy » [B4 2.2] Napięcie nie dochodzi do pompki
Odpowiedz do tematu
 [B4 2.2] Napięcie nie dochodzi do pompki
jak w temacie, myślałem że już znalazłem powód dlaczego pompka nie działa, ale jednak nie, napięcie nie idzie do pompki, przekaźnik jest sprawny, wszystkie bezpieczniki też i co w tym przypadku może jeszcze być powodem tego że pompka nie działa, to bym sobie posprawdzał ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: napięcie nie dochodzi do pompki
Guti napisał/a:
jak w temacie, myślałem że już znalazłem powód dlaczego pompka nie działa, ale jednak nie, napięcie nie idzie do pompki, przekaźnik jest sprawny, wszystkie bezpieczniki też i co w tym przypadku może jeszcze być powodem tego że pompka nie działa, to bym sobie posprawdzał ?
proponuje wymienić bezpiecznik, i sprawdzić wiązkę

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: napięcie nie dochodzi do pompki
Guti napisał/a:
jak w temacie, myślałem że już znalazłem powód dlaczego pompka nie działa, ale jednak nie, napięcie nie idzie do pompki, przekaźnik jest sprawny, wszystkie bezpieczniki też i co w tym przypadku może jeszcze być powodem tego że pompka nie działa, to bym sobie posprawdzał ?

Najpierw sprawdź czy napięcie dochodzi do przekaźnika i czy przekaźnik w ogóle dostaje napięcie sterujące. Budowa w zasadzie jest bardzo prosta - przekaźnik, bezpiecznik i pompka. Przekaźnik sterowany jest z ECU który uruchamia przekaźnik na 2s przy załączeniu aby wytworzyć w układzie paliwowym większe ciśnienie i w momencie pracy silnika od samego początku czyli rozruch. Jeżeli po załączeniu zapłonu załącza się na 2s, a przy kręceniu rozrusznikiem nie, to proponuję sprawdzić czujniki wału.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa