Zerwała mi sie linka klamki wewnętrznej od kierowcy. Wymieniłem na nową ale jest problem. Klamka chodzi bardzo topornie. Trzeba ją odciągnąć do samego końca żeby otworzyć poza tym chodzi bardzo ciężko. Na dodatek po otwarciu nie odbija. Sprężyna klamki działa. Wszystko załozone tak jak stara linka. Klamka zewnetrzna chodzi normalnie, otwiera i odbija.
Po założeniu linki, przed założeniem obudowy na drzwi, chodzi lepiej. Lżej i odbija, może nie super lekko jak w innych drzwiach ale można przezyć, ale gdy tylko złożę wszystko do kupy jest lipa.
Co może być przyczyną? Zła linka? Zamek? Czy w ogóle da się podregulować (podciągnąć) linkę tak jak np. w klapie bagażnika, żeby otwierała drzwi nie odciągając jej na maxa?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[B4 2,0 ABK]Klamka nie odbija
Pancerz może być tej samej długości, ale środek może być dłuższy. Miałem całkiem identyczną sytuację i też w B4.
Kupiłem zamiennik nie oryginał więc może faktycznie troche się rózni, ale jesli juz to najwyzej 1-2cm. Zerwaną linkę trudno dokładnie zmierzyc, więc głowy nie dam że była dokładnie taka sama.
Czyli nie ma mozliwości regulacji? Albo kupić ori albo zostawić jak jest
?
No niestety tak jest.
No to dałem ciała bo za zamiennik zapłaciłem 30zł
.
Zmierzyłeś długość tej linki? Jest taka sama jak oryginał czy dłuższa?
Taka sama, tzn. długość tej plastikowej koszulki była taka sama.
| Sergio napisał/a: |
| Taka sama, tzn. długość tej plastikowej koszulki była taka sama. |
Pancerz może być tej samej długości, ale środek może być dłuższy. Miałem całkiem identyczną sytuację i też w B4.
| Adi202 napisał/a: | ||
Pancerz może być tej samej długości, ale środek może być dłuższy. Miałem całkiem identyczną sytuację i też w B4. |
Kupiłem zamiennik nie oryginał więc może faktycznie troche się rózni, ale jesli juz to najwyzej 1-2cm. Zerwaną linkę trudno dokładnie zmierzyc, więc głowy nie dam że była dokładnie taka sama.
Czyli nie ma mozliwości regulacji? Albo kupić ori albo zostawić jak jest
| Sergio napisał/a: |
|
Czyli nie ma mozliwości regulacji? Albo kupić ori albo zostawić jak jest |
No niestety tak jest.
Dzis troche ją nasmarowałem i lekko podgiąłem i jest troche lepiej ale do ideału daleko. Chyba jednak trzeba pomysleć o ori. Boję się troche używki bo diabli wiedzą jak długo pociagnie. Nie orientuje sie ktos ile kosztuje nówka?
Część z ASO jakieś 40zł.
| Adi202 napisał/a: |
| Część z ASO jakieś 40zł. |
No to dałem ciała bo za zamiennik zapłaciłem 30zł
Zdarza się.
Wreszcie dziś znalazłem czas i wymieniłem linkę na ori (w ASO 44,-) bo po pewnym czasie zamiennik zaczął strasznie skrzypieć i coraz ciężej chodzić. Wiem, że długo to trwało ale szkoda mi było trochę wywalać dopiero co kupioną linkę zwłaszcza, że po nasmarowaniu nie było tragicznie. Teraz jest OK. Okazało się że 5cm dł. różnicy to dużo.
Moja rada- nie kupować zamienników- tylko ori.
Moja rada- nie kupować zamienników- tylko ori.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych