Car Audio » [Audi A8]Moduł USB zamiast zmieniarki
Odpowiedz do tematu
 [Audi A8]Moduł USB zamiast zmieniarki
Witam
Zamierzam kupić takie oto urządzenie
http://www.allegro.pl/ite...zawa_sklep.html

i wpiąć zamiast zmieniarki do mojej NAVI PLUS
Mam tylko do Was pytanie, czy ktoś już to podłączał i czy funkcjonuje jak należy.

I przy okazji drugie pytanie - czy prawdą jest, że jeżeli chciałbym podłączyć pod swoje Navi odtwarzacz dvd, to muszę zrezygnować z tunera TV??
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fajna sprawa taki gadzet zamiast zmieniarki.TEz sie z chcecia dowiem czy chodzi jak nalezy :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A8 moduł USB zamiast zmieniarki
wbruti napisał/a:
Witam
Zamierzam kupić takie oto urządzenie
http://www.allegro.pl/ite...zawa_sklep.html

i wpiąć zamiast zmieniarki do mojej NAVI PLUS
Mam tylko do Was pytanie, czy ktoś już to podłączał i czy funkcjonuje jak należy.

I przy okazji drugie pytanie - czy prawdą jest, że jeżeli chciałbym podłączyć pod swoje Navi odtwarzacz dvd, to muszę zrezygnować z tunera TV??
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Dokładnie to samo podłączałem koledze w A4 pod Concerta CD i muszę przyznać, że chodzi bardzo stabilnie. Jeżeli chodzi o DVD, to nie wiem kto nagadał Ci takich głupot (pewnie Ci od tapicerki skórzanej ;) ), ale wcale nie musisz. jak przyglądniesz się dobrze na tuner TV, to zauważysz 3 złącza RCA- jest to typowe złącze AV do którego możesz podłączyć każde ustrojstwo nawet DVD.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Adi, w takim razie zamawiam

Adi202 napisał/a:
Jeżeli chodzi o DVD, to nie wiem kto nagadał Ci takich głupot (pewnie Ci od tapicerki skórzanej )
- jakbyś zgadł. ;-) Też mi się wydawało to bez sensu, ale... wolałem się upewnić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wbruti napisał/a:
Też mi się wydawało to bez sensu, ale... wolałem się upewnić.

Jasne. Po to jest forum ATT. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jasne. Po to jest forum ATT.

Cieszę się że mogę tu być!

a przy okazji - czy żeby to ustrojstwo podłączyć, muszę wyciągać całą nawi, czy jest możliwośc wykorzystania kabla idącego od zmieniarki, i umieścić je właśnie gdzieś tam, w bagażniku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wbruti napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Jasne. Po to jest forum ATT.

Cieszę się że mogę tu być!

a przy okazji - czy żeby to ustrojstwo podłączyć, muszę wyciągać całą nawi, czy jest możliwośc wykorzystania kabla idącego od zmieniarki, i umieścić je właśnie gdzieś tam, w bagażniku?

Chodzi Tobie o DVD?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Chodzi Tobie o DVD?

nie, nie - chodzi o ten moduł USB - skoro podłącza się w miejsce zmieniarki, to czy można go podłączyć właśnie kablem od oryginalnej zmieniarki, który już jest pociągnięty pod tapicerą?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wbruti napisał/a:
Cytat:
Chodzi Tobie o DVD?

nie, nie - chodzi o ten moduł USB - skoro podłącza się w miejsce zmieniarki, to czy można go podłączyć właśnie kablem od oryginalnej zmieniarki, który już jest pociągnięty pod tapicerą?

Niestety nie. Wtyczkę podłączasz bezpośrednio pod radio.
P.S.
Ja również się cieszę z Twojego członkostwa. ;)

Wystawiono 1 piw(a):
wbruti
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trudno, trzeba będzie pogrzebać w środku - choć tego nie lubię, bo jak się zaczyna ruszać oryginalnie coś zamontowane w desce, to potem zaczynają świerszcze grać na wybojach...

Adi202 napisał/a:
Ja również się cieszę z Twojego członkostwa.

Opijemy to w takim razie w piątek!! Na razie :zdrowko:

żałuję tylko, że tak późno się dowiedziałem o ATT, ale ni cholery nie mogłem w necie znaleźć tej strony.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wbruti napisał/a:
Trudno, trzeba będzie pogrzebać w środku - choć tego nie lubię, bo jak się zaczyna ruszać oryginalnie coś zamontowane w desce, to potem zaczynają świerszcze grać na wybojach...

Adi202 napisał/a:
Ja również się cieszę z Twojego członkostwa.

Opijemy to w takim razie w piątek!! Na razie :zdrowko:

żałuję tylko, że tak późno się dowiedziałem o ATT, ale ni cholery nie mogłem w necie znaleźć tej strony.

Strona ATT dopiero od paru dni jest pozycjonowana więc nie mogłeś jej znaleźć. Jeżeli uda Ci się kupić to do przyjazdu, to zamontujemy to razem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeżeli uda Ci się kupić to do przyjazdu, to zamontujemy to razem.

Kupiłem dzisiaj, ale nie wiem, czy zdążą przysłać. A co do montażu, to wolałbym nie obarczać gospodarza imprezy rezaniem ;-) Choć nie ukrywam, że parę pytań na pewno będę miał do Wielkiej Encyklopedii ATT...
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wbruti napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Jeżeli uda Ci się kupić to do przyjazdu, to zamontujemy to razem.

Kupiłem dzisiaj, ale nie wiem, czy zdążą przysłać. A co do montażu, to wolałbym nie obarczać gospodarza imprezy rezaniem ;-) Choć nie ukrywam, że parę pytań na pewno będę miał do Wielkiej Encyklopedii ATT...
Pozdrawiam

Kolego! 10 minut mnie nie zbawi. ;) - tyle trwa montaż.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Kolego! 10 minut mnie nie zbawi. - tyle trwa montaż.

Nooo, to faktycznie prosty montaż... W takim razie zobaczymy, czy przyjdzie do piątku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wbruti napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Kolego! 10 minut mnie nie zbawi. - tyle trwa montaż.

Nooo, to faktycznie prosty montaż... W takim razie zobaczymy, czy przyjdzie do piątku.

Jak za pobraniem, to masz wielkie szanse. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.133.86.172 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa