GPS i GSM » [A4 07'] obsługa głosowa
Odpowiedz do tematu
 [A4 07'] obsługa głosowa
Witajcie koledzy ,macie może jakies linki do instruckji,albo do tutoriali,jak sie posługiwać opcją obsługi glosowej w Audi a4 2007r,ja mam menu francuskie,to mi nie sprzyja,chodzi o podstawowe funkcje...szukam w necie i widze,ze kolesie sie poslugują,wydają komendy,a moja mnie nie slucha;D,trzeba wpierw zaprogramowac komendy? bo wg mnie komendy typu,radio,nawigacja ,etc,powinna wykonywac? hilfe!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może trzeba byłoby wgrać menu Polskie. Jak będziesz miał w ojczystym języku menu to reszta będzie formalnością :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Język fr nie sprawia mi problemu,wiec nie rozumiem po co mialbym zmieniac menu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
michu28 napisał/a:
jak sie posługiwać opcją obsługi glosowej w Audi a4 2007r,ja mam menu francuskie,to mi nie sprzyja,chodzi o podstawowe funkcje

mając na uwadze powyższe wywnioskowałem, że jednak to język sprawia problem jeżeli chodzi o obsługę poleceń głosowych :-/

michu28 napisał/a:
Język fr nie sprawia mi problemu,wiec nie rozumiem po co mialbym zmieniac menu

to w czym problem jeżeli masz instrukcję i menu w języku francuskim który nie sprawia Ci problemu? :-P ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
panowie nie bierzcie mnie za jakiegos mega kujona;p,poprostu spróbowalem jej dwydac podstawowe polecenia typu radio ,navigacja i nie ma reakcji(na necie widzialem jak kolo wydawał polecenia po angielsku a byl polakiem i działalo),a w instrukcji tego nie mam.Ale bedac kiedys w PL spróbuje wgrac menu polskie i nie bedzie gadki;p

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w poleceniach głosowych nagrywanych i przypisywanych do danej funkcji nie chodzi raczej o język tylko o sam sposób wypowiadania polecenia.
Znajomy w Alfie miał zabezpieczenie gdzie przed uruchomieniem trzeba było wypowiedzieć hasło "jedz ze mną?" i to nie chodziło o sam tekst tylko jak się to wypowiadało o sposób" Znając hasło nie mogliśmy jej długo odpalić i dopiero jak zaczęliśmy naśladować sposób wymowy to udało nam się odpalić autko.

Tak więc napisz gdzie dokładnie jest problem. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiesz co ,chyba coś w tym jest,z językiem nie ma problemu,ale może sam akcent czy tez sposób wypowiadania komend do niej nie trafia...dla swietego spokoju wpakuje menu polskie i po gadce.pozdrawiam!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
powodzenia ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 18.221.66.31 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa