Sport » Adamek vs Kliczko
Odpowiedz do tematu
 Adamek vs Kliczko
Jak w temacie, kto waszym zdaniem wygra (ja obstawiam Adamka), jaki styl walki da mu zwycięsdtwo, na co musi uważać waszym zdaniem i takie tam rózne... ;kibice;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kliczko ma długie ręce i mocne ciosy, a wytrzymuje też niezłe strzały, jak w walce z Lewisem, tyle wtedy mocnych ciosów złapał i nawet nim nie zachwiało, Adamek nie ma może mocnego ciosu, ale nadrabia zwinnością, jaki by nie był wynik walki i tak zawsze jestem za Polakami w każdej dyscyplinie ( nawet się wczoraj znajomi śmiali jak tylko ja obstawiałem że Polska wygra z Niemcami, mówili że moja wiara dała im te 2 gole :D )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oczywiście obstawiam naszego zawodnika,już nie mogę doczekac się soboty ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
obstawiam na Kliczke..... :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja powiem tak, chciałbym żeby wygrał Adamek, jestem za nim całym sercem ale...Kliczko to Kliczko, kawał chłopa, szybki i cholernie silny, myslę że wygra Ukrainiec.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja również całym sercem jestem z GÓRALEM, ale zimna kalkulacja wskazuje na Kliczkę. Adamek jest zwinny, dobry technicznie ale nie ma uderzenia, które mogłoby powalić Kliczkę. Zazwyczaj jest tak, że jak Adamek kładzie przeciwnika przez nokaut to wcześniej sukcesywnie rozbija go przez kilka rund, a Kliczko na to nie pozwoli i obstawiam, że to on będzie polował.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
aha .. można oglądac na RTL bezpłatnie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
walka walką ale jest to ie do pomyslenia ,że za to ,żeby oglądnąć walę naszej dumy narodowej i to w polsce trzeba płacić 40 dychy, to jest naprawdę wstyd :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
walka walką ale jest to ie do pomyslenia ,że za to ,żeby oglądnąć walę naszej dumy narodowej i to w polsce trzeba płacić 40 dychy, to jest naprawdę wstyd :roll:

Na "n" RTL nie będzie kodowany i dodatkowo na czas gali zostanie przeniesiony na kanał 109... w "cyfrowym polsacie" może być kodowany RTL ale tylko na satelicie HotBird, więc wystarczy przestawić się na Astre i na niej odbierać RTL...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja obstawiam , że Kliczko na punkty wygra, mam nadzieje, że Adamek da z siebie wszystko

Postaw piwo autorowi tego posta
 
suchy1704 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
walka walką ale jest to ie do pomyslenia ,że za to ,żeby oglądnąć walę naszej dumy narodowej i to w polsce trzeba płacić 40 dychy, to jest naprawdę wstyd :roll:

Na "n" RTL nie będzie kodowany i dodatkowo na czas gali zostanie przeniesiony na kanał 109... w "cyfrowym polsacie" może być kodowany RTL ale tylko na satelicie HotBird, więc wystarczy przestawić się na Astre i na niej odbierać RTL...


a na kablówce RTL ?? czytałem że będzie śmigać :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
aha .. można oglądac na RTL bezpłatnie

niemiecki RTL z Astry - każdy może go mieć, trzeba tylko bloki reklamowe przetrzymać. Kliczko jest jak góra - nie raz widziałam jego walki i wiem, że większość ma go za ociężałego. Nic bardziej mylnego, gośc może się ruszać jak słoń, ale cios ma jak niedźwiedź - jeden z reguły wystarczy. Zajefajnie byłoby, gdyby Adamek wygrał i trzymam za niego kciuki.
PS. Patrzcie na to pozytywnie - wczoraj Polacy też zdobyli 2 gole, co odebrało mi mowę :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja sądzę, że to tylko kwestia kasy. Boks, to nie sport a biznes.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niech wygra lepszy a przegra żle trafiony

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://pl-sport.tv/
http://www.drhtv.com.pl/
;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 18.225.117.183 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa