Czujniki, kody i schematy » [A6 C5] Wymiana licznika na pełny fis czujnik temp. zewnętrz
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] Wymiana licznika na pełny fis czujnik temp. zewnętrz
Witam
Panowie zmieniłem licznik na pełny fis a miałem zwykły bez niczego i teraz pytanko gdzie podłączyć termometr
W nowym liczniku jest tylko 2 kostki zielona i niebieska i taka mała po środku ale nie szara tylko same piny a od termometru mam wtyczkę taką czarną co była wpięta w starym liczniku na dole do wyświetlacza
Proszę o pomoc bo już nie wiem co i jak ugryźć
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sygnał temperatury wędruje na 5 pin tej mniejszej wtyczki (20pinowej)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, a wiesz może jaki kolor kabla z tej wtyczki od licznika??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
strubell napisał/a:
Adi202, a wiesz może jaki kolor kabla z tej wtyczki od licznika??
na rogach wtyczki masz numery poczawszy od pierwszego... policz sobie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przewód brązowy z żółtym paskiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, dzięki wielkie wszystko działa:)
Kolejny problem to spalanie pokazywane na fis-ie
Pokazuje ciągle od 50 litrów do góry ale jak cisne do końca na biegach spalanie zaczyna spadać do 40 i mniej
Czytałem gdzieś,że do tej 20 pinowej kostki powinien być podłączony kabel od konsumpcji a ja chyba mam go wpiętego oryginalnie pod zieloną lub niebieską kostkę
Wie ktoś co może być przyczyną??
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
powinien być wpięty na pin 1 w czerwonej kostce.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, a wiesz może który przewód z której kostki
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli wcześniej nie miałeś FISa to też nie masz tego przewodu w instalacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok to teraz jaki nr pinu w kompie i do 1 w liczniku tak? W niebieskiej kostce miałem zielony przewód nr 25 który puściłem do 1 pinu na środku, ale spalanie nadal pokazuje 50l iwięcej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
strubell napisał/a:
Ok to teraz jaki nr pinu w kompie i do 1 w liczniku tak? W niebieskiej kostce miałem zielony przewód nr 25 który puściłem do 1 pinu na środku, ale spalanie nadal pokazuje 50l iwięcej

Nie wiem coś się tak uczepił tego przewodu. Przewód który przełożyłeś to diagnoza. Podłacz go ponownie na swoje miejsce, a do informacji o spalaniu dołóż nowy przewód między pinem 1 w zegarach a pinem 81 przy sterowniku silnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, mam ten pin 81 zajęty żółtym przewodem w szynie do komputera oryginalnie więc idzie gdzieś do licznika tylko do tych 2 kostek idzie parę żółtych przewodów i nie wiem który to będzie
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będzie to brązowa wtyczka 10 pinowa na ostatnim 10 pinie. Z drugiej strony wtyczki będzie wolne miejsce i tam się wepnij.

Wystawiono 1 piw(a):
strubell
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam
Naj w Nowym Roku
Panowie pytanko jak zrobić podświetlenie licznika po otworzeniu drzwi kierowcy??
W poprzednim liczniku miałem, że jak otwierałem drzwi pokazywało mi stan licznika a w nowym tego nie ma :-/
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
strubell napisał/a:
Witam
Naj w Nowym Roku
Panowie pytanko jak zrobić podświetlenie licznika po otworzeniu drzwi kierowcy??
W poprzednim liczniku miałem, że jak otwierałem drzwi pokazywało mi stan licznika a w nowym tego nie ma :-/
Pozdrawiam
a lampki w drzwiach działaja jak otwierasz niunię?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Czujniki, kody i schematy 

[ IP: 3.138.114.38 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa