Car Audio » [A6 C4 Avant 97 rok] glosniki tyl :((((((
Odpowiedz do tematu
 [A6 C4 Avant 97 rok] glosniki tyl :((((((
Witam moi Kochani
wreszcie wziałem sie za Audio w mojej Niuni no i mam problem z tyłem....
Nie mam systemu BOSe - to wiem na pewno :)
Tak wyglada głośnik tylny :





No i niestety przód smiga az miło natomiast tył nie za bardzo ma ochote :) ))) Wysokotonwe głośniczki w tylnych drzwiach coś tam wydaja z siebie ale to jest szept :(
Do tych głośników dochodza dwie wtyczki : jedna 5-cio pinowa i druga, dwu pinowa do wysokotonowego głośnika. Srodkowe gniazdo w głośniku jest puste. Czy tak ma być ? Czytałem, ze podobno jakies cewki siadaja w tych głośniczkach, ale jestem na bakier z elektryką samochodowa i nawet nie wim jak sprawdzic taki głośnik....
Jeśli ktoś przerabiał temat i jakoś udało mu sie zrobic tył proszę o jakiekolwiek rady :0

Dziekuje z góry i serdecznie pozdrawiam :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tego co ja zauważyłem to na górnym zdjęciu widać bezpiecznik w głośniku, a to by mi pasowało na bose

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kto szuka ten znajdzie. Temat regeneracji głośnika znajduje się w dziale "zrób to sam" http://www.audi-tech-team...a6-4a-vt619.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ja juz zupełnie zgłupiałem:(((( Myslałem, że głośniki w BOSE powinny być wszystkie aktywne a ja z przodu mam zwykłe glośniczki :0

Adi, tak zgadza sie, jest w dziale zrób to sam opis regeneracji podobnego głośniczka ( "podobnego lecz nie identycznego ) Zastanawiam sie, czy dało by rade wstawic tam zwykłe głośniki ( tylko jak przerobić te wtyczki co dochodzą do głośników obecnych.....) .....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z całym szacunkiem , jak Nokia , to nie Bose .............
Chyba ,że sie mylę , ale nie sądze , zwykły aktywny głośnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtas255 napisał/a:
To ja juz zupełnie zgłupiałem:(((( Myslałem, że głośniki w BOSE powinny być wszystkie aktywne a ja z przodu mam zwykłe glośniczki :0

Adi, tak zgadza sie, jest w dziale zrób to sam opis regeneracji podobnego głośniczka ( "podobnego lecz nie identycznego ) Zastanawiam sie, czy dało by rade wstawic tam zwykłe głośniki ( tylko jak przerobić te wtyczki co dochodzą do głośników obecnych.....) .....

NIc nie przerabiaj tylko napraw te które masz. Aktualnie posiadasz standardowy zestaw Nokia przód pasywny, tył aktywny. Szybciej naprawisz to co masz niż przerobisz na inne.
Jeżeli tylne soprany działają oznacza że końcówki mocy masz sprawne, zasilane i wysterowane. Problem masz tylko z połączeniem do cewki głośnika. Głośnik może i podobny, ale usterka identyczna. Tak jak Ci pisałem naprawa na stojąco z fajką w zębach. . ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawa sie wyjaśniła : Obydwa głośniczki zdechły :( nie dało sie ich reanimowac :( (((( Teraz zakup nowych i instalacja w starym miejscu :) )))
Tak wiec prosze o zamkniecie tematu :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.191.234.62 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa