Tuning wizualny » [A4] Jakie felgi wybrać?
Odpowiedz do tematu
 [A4] Jakie felgi wybrać?
MAM DUŻY PROBLEM Nie wiem jakie felgi kupić do mojego autka

myslałam o takich 5-ramiennych - ale żeby miały dużo przestrzeni między ramionami ..ale też podobają mi sie takie od passata

na 15 cali- nie większe

może ktoś ma fajne felgi na swoim to chętnie zobaczę
Nie chcę kupić czegoś a pozniej odsyłać
Już przymierzlam na różnych stronach ale tam nie ma takich modeli jak mi sie podobają :(

dodaję zdjęcie tych passatowych

aha moje audi a4 srebrne

[ Dodano: Pią 06 Sty, 2012 12:48 ]


[ Dodano: Pią 06 Sty, 2012 12:49 ]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, najpierw wypadało by się przywitać

http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm

A jeśli chodzi o felgi, to musisz je dopasować indywidualnie, każdy ma inny gust i każdemu będą się podobać inne, na aledrogo masz duży wybór wzorów, a jeśli nie to w każdym warsztacie wulkanizacji powinni mieć katalogi z wzorami i rozmiarami felg.
pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: PANOWIE JAKIE FELGI DO AUDI A4
svavnah musisz wiedzieć o jednej ważnej rzeczy. Felga, to nie jest tylko rozstaw śrub (posiadasz 5x112) wielkość czy szerokość obręczy, ale ważnym jest osadzenie felgi czyli jej ET. Nie każda felga 15" z rozstawem śrub wejdzie Ci do A4. Ogólnie przyjętym osadzeniem felgi dla A4 jest ET45. Szukaj najpierw takich felg i z tych wszystkich wybierze się najładniejszą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
aha to już wiem :)
Te które wkleiłam mają et40 więc powinny pasować? moj znajomy ma a4 i taką samą oponę jak ja i kupił z et35 i pasuje
Chyba się na nie zdecyduję. ..

ale ciekawe jak będzie się prezentować na żywo :/ bo na zdjęciach są tylko duże a ja chcę 15'

głównie chodziło mi o wzory felgi Ale dzięki za pomoc tech.

poczekam do jutra :) :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ostatnio widziałem A4 na oryginalnych 17-tkah Bolero :serce: rewelacja! a co wazne felgi nie do zaj***nia!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ET czym mniejsze, tym felga bardziej wystaje na zewnątrz. Wymiary podane są w mm czyli przy feldze z ET 40 felga wystaje o 5mm na zewnątrz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Siema dołącze się do tematu , obecnie mam założone 17stki na audiku i to nie jest to. Szukam jakiś 18stek z rantem , jeżeli posiada ktoś z was jakieś ciekawe felgi to proszę o wiadomość .


http://www.tuningfever.fr...4-b6-typ-8e.jpg

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 3.129.247.196 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa