Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Pierwsze korczki z moją nową A6-óstką
Odpowiedz do tematu
 Pierwsze korczki z moją nową A6-óstką
Witajcie

nabylem A6 Avant 2.8 quattro z 12.98,
na jej temat nie wiem nic, nie wiem gdzie co jest itd.itp.
Czy ma ktoś książkę ala Sam Naprawiam?!
Mam taką do C3 i jest jak "biblia", teraz potrzebuję taką do A6.

Oczywiście w drodze powrotnej już nowym nabytkiem, lista prac się tworzyła, :)

Np. nie dziala podświetlenie drzwi(czerwona lampka, dolna lampka oraz lampka w nogach) jak się otwiera drzwi prawe przednie, oraz taki sam niedziałający zestaw jak się otwiera lewe tylnie. Chyba malo prawdopodobne by tyle żarówek na raz poszło, podejrzewam iż jest to jakiś bezp. ale może się mylę? Jeśli to bezp. to który i gdzie one w ogóle są hehe ;)

Lekko ale irytująco rusza się fotel keirowcy głównie podczas hamowania, tylko w przód i tył, czy to kwesta samych ślizgów?!

Z góry Gracje

;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gratuluje nowej niuni! Koniecznie nam ja pokaż! sam naprawiam nieststy nie znalazłem pomimo dłuuugich poszukiwan :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Gratuluje nowej niuni! Koniecznie nam ja pokaż! sam naprawiam nieststy nie znalazłem pomimo dłuuugich poszukiwan :roll:


Dzięki :mrgreen:
Na pewno pokaże jak zarejestruje, zrobię jej małą sesję 8-)
A wiesz może czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za to oświetlenie drzwi (prawe przednie i lewe tylnie) no i gdzie jest skrzynka bezp.?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gratulacje. Czekamy na foty.
Krzyhoo napisał/a:
Chyba malo prawdopodobne by tyle żarówek na raz poszło

Wcale nie tak mało. One wcale nie musiały paść jednocześnie. Jeśli poprzedniemu właścicielowi to nie przeszkadzało to nie wymieniał. Ja po kupnie mojej malinki wymieniłem na poczatku ze 20 żarówek- głównie w zegarach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
no i gdzie jest skrzynka bezp.?!

Musisz delikatnie podważyć dekiel po lewej stronie konsoli.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki, zobacze,

no mnie wydaje się to podejrzane dlatego że żadna nie działa w tych dwóch drzwiach a w pozostałych wszystko świeci, jak w choince, ;) ))) Stąd moje podejrzenia.
A ma ktoś spis bezp. co do czego?! Jeśłi to nie bezp. to będę musiał się pochylić jak wytargać te żarówki, żeby niczego nie zesuć czy połamać

Dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 



Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
będę musiał się pochylić jak wytargać te żarówki, żeby niczego nie zesuć czy połamać
bez obaw nic nie połamiesz, płaski srubokrętem podważ z jednej strony i całość elegancko sie wysunie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pierwsze kroki będą w weekend, już się nie mogę doczekać, mówisz że wystarczy podważyć?!
Dzięki również za schemat bezpieczników!!!

mam już mała listę zadań, ;)
1. podświetlenie drzwi przednich prawych oraz w nogach, no i podświetlenie drzwi lewych tylnich plus nogi, kompletne ciemnica
2. w prawych tylnich drzwiach nie działa centralka, może siłownik albo cosik innego, więc boczek będzie trzeba ściągnąć i zajrzeć o co ho
3. popielniczka jakoś nie che się wysuwać i wsuwać płynnie, coś tam haczy niemiłosiernie
4. coś jest nie tak z przyciskiem do wyłączania/włączania otwierania tylnich okien, nie działają w ogóle chyba że go nacisnę i trzymam, wtedy działają
5. zaqupić i dorobić kluczyki/scyzoryki, mam tylko jeden i to ściorany, czy można do nich podpiąć np. otwieranie garażu czy bramy?
6. z czasem zaqupić wyświetlacz, radio ory, krzynkę browarków i wybrać się do Adiego hehe


Jak się zapamiętuje ustawienie fotela?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzysiu, przede wszystkim powinieneś zakupić sobie jakiś VAG Scaner co byś mógł błędy w sterownikach odczytywać i je kasować. MACa nie ma żadnych programów tak więc scaner to urządzenie w sam raz dla Ciebie.
Kup kluczyk scyzoryk, oryginalne granie. LCD do "szafy", kistę pifka i Go West. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a właśnie oglądam grania, co polecasz?!

Audi concert, Audi Symphony czy może AUDI NAVIGATION PLUS ;)
ale się będzie działo

wygląda na to że mam głośników ale to jeszcze dokładnie sprawdze jak się wybiorę w weekend do garażu, ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
a właśnie oglądam grania, co polecasz?!

Audi concert, Audi Symphony czy może AUDI NAVIGATION PLUS ;)
ale się będzie działo

wygląda na to że mam głośników ale to jeszcze dokładnie sprawdze jak się wybiorę w weekend do garażu, ;)

Przy Concercie będzie mniej roboty. Do Symphony czy Navi będziesz musiał wymienić kosz na radio razem z klimatronikiem tak więc nie wiem czy będzie Ci się to opłacać.
Na początek sprawdź ile jest przewodów w brązowej wtyczce (głośnikowa)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:
a właśnie oglądam grania, co polecasz?!

Audi concert, Audi Symphony czy może AUDI NAVIGATION PLUS ;)
ale się będzie działo

wygląda na to że mam głośników ale to jeszcze dokładnie sprawdze jak się wybiorę w weekend do garażu, ;)

Przy Concercie będzie mniej roboty. Do Symphony czy Navi będziesz musiał wymienić kosz na radio razem z klimatronikiem tak więc nie wiem czy będzie Ci się to opłacać.
Na początek sprawdź ile jest przewodów w brązowej wtyczce (głośnikowa)



Yes Sir !!!! 8-)
Czy ten scaner będzie git bo te ine nieźle kosztują
http://moto.allegro.pl/co...2194650752.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli będzie 8 przewodów, to masz też w tylnych drzwiach głośniki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hej, no więc nie wiele zrobiłem a w zasadzie nic, piękny weekend, wybralem się z rodzinką i szerszeń nam się rozkraczył, "rozmontował" mi się wał pędny od wieloklinu ze strony skrzyni,
hol, troszkę dłubania i śmigam znów ;)

no ale co do drugiej karocy,
Nie wiem jak lu poprostu nie działają a robiłem wedle przykazań, mowa o spryskiwaczach refl.
1. zapalone światła, auto na chodzie, ale stało, długo trzymałem spryskiwacz i nic, coś tam zaburczało i tyle ;(
2. jak się ustawia pamięć foteli?! Kombinowalem trochę ale bez zwycięstwa
3. Jeśli przycisk szyb z panelu głównego, odblokowujący/zablokowujący tylnie szybki, coś szwankuje, bo tylkoe szybki działają tylkojak przyciskam ów przycisk, jest szansa na naprawę czy trzeba wymienić cały panel?! Patrzyłem na Alledrogo i jakoś wyglądało iż jest to zespolone i nie będzie się jak tam dopchać by sprawdzić styki np., na zasadzie całe zalane plastikiem i wtyczka tylko

No i chyba mi kapie olejjj :zly:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.141.41.187 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa