Pozostałe tematy » [Audi A6 1996] Numer VIN pojazdu - sposób wybicia
Odpowiedz do tematu
 [Audi A6 1996] Numer VIN pojazdu - sposób wybicia
Mam pytanie do państwa czy kiedykolwiek Audi A6 1996 rok miał numery nadwozia wybite w dwóch rzędach w pierwszej linii 9 liczb pod spodem reszta :!:


Audi zostało sprowadzone z Anglii

Jeżeli ktoś wie to do kogo zadzwonić żeby się tego dowiedzieć proszę o nr. tel

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Zapytanie co do nadwozia
kalinomad napisał/a:
Mam pytanie do państwa czy kiedykolwiek Audi A6 1996 rok miał numery nadwozia wybite w dwóch rzędach w pierwszej linii 9 liczb pod spodem reszta :!:


Audi zostało sprowadzone z Anglii

Jeżeli ktoś wie to do kogo zadzwonić żeby się tego dowiedzieć proszę o nr. tel

Na pewno nie jest to fabryczne dzieło. Do takich nie spraw powinien być dołączony jakikolwiek dokument stwierdzający legalność takiego nabicia VINu. Te Audi ma teraz kierę po lewej stronie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Zapytanie co do nadwozia
tak Audi ma już przełożoną kierownicę 2 lata nie miałem problemu z badaniem technicznym teraz przyczepili się do tego że jest wybity numer w dwóch rzędach a z tego co słyszałem był taki wypust audi,

A czy to może być związane z przełożeniem kierownicy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Zapytanie co do nadwozia
kalinomad napisał/a:
teraz przyczepili się do tego że jest wybity numer w dwóch rzędach a z tego co słyszałem był taki wypust audi,

Nie dziwię się, że mają wątpliwości ponieważ nr VIN był, jest i będzie zawsze bity w jednym rzędzie.
Jeżeli auto sprowadzone było z Anglii, a teraz ma kierownicę po lewej stronie, to jest to oczywiste, że grodź na której jest wybity VIN nie jest oryginalna i numer VIN klepany był w gdzieś.... w garażu.
Jedyne co teraz możesz zrobić (legalnie), to zgłosić się do rzeczoznawcy aby wyXsował Ci obecny VIN i nabił nr rejestracyjny samochodu, ponieważ VINu nie może nabić. Dostaniesz do tego papier i będziesz mieć spokój. Jedynym problemem jest wówczas sprzedaż takiego auta - wątpię aby ktoś był zainteresowany takim pojazdem. Można też inaczej, ale nie jest to już tak do końca zgodne z prawem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Na pewno nie jest to fabryczne dzieło. Do takich nie spraw powinien być dołączony jakikolwiek dokument stwierdzający legalność takiego nabicia VINu


Popieram Adi202. Razem spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem tylko numery były nabite przy prawym kielichu, ale ten fakt był odnotowany w brifie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.223.119.17 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa