Car Audio » [a3 98'] Problem z orginalna koscia ISO
Odpowiedz do tematu
 
Sygnał kanałów lewego i prawego na pewno będziesz musiał podłaczyć przez RCA. Opis przewodów postaram umieścić w wolnej chwili.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam!

Myślę, że częściowo udało mi się rozwiązać problem z uruchomieniem tego subwoofera. Udało mi się znaleźć opis podłączenia


tylko jest jeszcze jeden problem podobno musi być jeszcze moduł, który rozkodowuje sygnał do oryginalnego subwoofera i podobno to działa.
http://allegro.pl/modul-a...2271621350.html
Na razie tego modułu nie posiadam więc tego nie sprawdzę, ale dzięki za pomoc Adi202.

Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ten moduł nie jest tobie potrzebny. Pod wejście subwoofera podłacz się bezpośrednio z RCA i będzie grało prawie jak oryginał.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podpiolem pod zaciski 7 i 6 jako sygnał, 1 i 4 jako zasilanie jak mi rysunek przedstawia.
Subwoofer mi nie ruszył. Nie wiem albo coś źle robię lub Subwoofer jest zepsuty.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zapomniałeś o pinie 8 i 5.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli muszę podpiąć pin 5 z A4, a pin 8 z A5

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pin 8 to wspólna masa kanałów czyli podpinasz do masy RCA. Pin 5 pod A5

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Adi202 za pomoc bez Ciebie bym sobie nie poradził wczoraj przetestowałem i chodzi jak ta lala :mrgreen: . Jeszcze raz dzięki.

pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam wszystkich jestem nowy na tym forum otoz przeczytalem caly temat ale nie moge dojsc do odpowiedzi poniewaz posiadam oryginalne naglosnienie tj. pasywny przod i aktywny tyl plus subwoofer nokia chcialbym podlaczyc calosc pod radio pioneer z czterema wyjsciami rca i czy jets mozliwosc podlaczenia pod 2 rca glosnikow tylnich pod kolejne 2 subwoofera i oczywiscie przod pod wzmacniacz radia tak abym mogl osobno z radia sterowac subwooferem a osobno glosnikami tylnimi aby ten sam sygnal nie szedl na glosniki tylne co na subwoofer. Bede wdzieczny ze wszelkie odpowiedzi. Dodam ze mam oryginalne kostki a moje Audi to A3 z roku 1999.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma takiej możliwości. Tzn jest, ale musiałbyś przerobić całe oryginalne nagłośnienie i dorzucić wiązkę przewodów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem i dziekuje za odpowiedz teraz mam drugie pytanie czy w takim wypadku lepiej przerobic kostke C na zlacza RCA i doprowadzic zasilania do wzmacniacza ktory zasili subwoofer plus glosniki tyl ale jednoczesnie poda z wyjsc RCA radia ten sam sygnal na glosniki tylne i sub czy lepiej pozostac (poniewaz teraz tego uzywam) przy takiej przejsciowce

http://allegro.pl/audi-a2...2932979092.html

czy odczuje roznice ?? czy jest to gra warta swieczki z gory dziekuje za odpowiedzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lepiej będzie podłączyć się przez wyjścia głośnikowe. Ten adapter z linku jest OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziekuje serdecznie za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, mam problem z podłączeniem radyjka.
NIedawno kupiłem A3 (niestety bez radia). Poprzedni właściciel zapeniał mnie ze jeżdził bez radia i nie wie jakie radio było poprzednio zamontowane.
W przewodach było coś kominowane, ponieważ jest zamontowana wtyczka mini ISO ( zółta) do głośników. Jest adapter jednak "luzem". Zauważyłem brak głośników z tyłu. W drzwiach są.
Próbowałem podłączyć tak jak umiem, ale asem nie jestem.
Nie mam prądu podtrzymania ponieważ radio gra tylko na stacyjce ( nieraz nie działa tylko miga, chyba cos nie tak z prądami). Zarówno z adapterem jak i bez niego działa sam subwoofer, nie moge znaleźć głośników przednich w żaden sposób :(

MOje audi: 1.6b, '99

Prosze o pomoc!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zrób fotkę tych wtyczek.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.117.196.184 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa