Car Audio » [A100 c3 US 91r] Delta Bose II problem
Odpowiedz do tematu
 [A100 c3 US 91r] Delta Bose II problem
Witam
Mam problem z radyjkiem Delta Bose II US, mianowicie nie moge wprowadzić kodu. Wyświetla się ciągle 6 SAFE. Czy radyjko jest całkiem zablokowane i trzeba do specjalisty, czy jest na to jakiś myk? Próbowałem kombinacją klawiszy i próba z włączonym radiem ponad godzinke też była. Są jeszcze jakieś możliwości? Dodatkowo jest problem z potencjometrem. Po włączeniu mimo napisu 6 safe strasznie trzeszczy w głośnikach, po próbie podgłoszenia lub zciszenia czasami udaje się uspokoić ten szum, jednak ponowne dotknięcie gałki głośności znowu powoduje trzeszczenie w głośnikach. Czy trzeba wymienić ten potencjometr i czy jest on dostępny, a może jest sposób na poprawienie jego działania? Następne pytanie dotyczy naszych fal FM. Czy te radyjko po rozkodowaniu będzie odbierało nasze fale, czy trzeba je jakoś przestroić z ameryki na europe? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A100 c3 US 91r] Delta Bose II problem
t-rc napisał/a:
Witam
Mam problem z radyjkiem Delta Bose II US, mianowicie nie moge wprowadzić kodu. Wyświetla się ciągle 6 SAFE. Czy radyjko jest całkiem zablokowane i trzeba do specjalisty, czy jest na to jakiś myk? Próbowałem kombinacją klawiszy i próba z włączonym radiem ponad godzinke też była. Są jeszcze jakieś możliwości? Dodatkowo jest problem z potencjometrem. Po włączeniu mimo napisu 6 safe strasznie trzeszczy w głośnikach, po próbie podgłoszenia lub zciszenia czasami udaje się uspokoić ten szum, jednak ponowne dotknięcie gałki głośności znowu powoduje trzeszczenie w głośnikach. Czy trzeba wymienić ten potencjometr i czy jest on dostępny, a może jest sposób na poprawienie jego działania? Następne pytanie dotyczy naszych fal FM. Czy te radyjko po rozkodowaniu będzie odbierało nasze fale, czy trzeba je jakoś przestroić z ameryki na europe? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Może zacznę od ostatniego pytania. Radia nie przestroisz ponieważ to nie jest kwestia przestrajania a budowy tego radia. Radio w wersji US odbiera co prawda fale FM lecz jedynie częstotliwości kończące się na nieparzystą cyfrę np 88,1 100,9. Nie odbierzesz takich jak 89,4 czy 93,8. Radio US nie posiada również RDS. Tak więc zastanów się czy chcesz taki odbiornik reanimować. Jedynym jego poważnym plusem jest tor m.cz. Gra po prostu pysznie. Co do potencjometru to proponowałbym wymianę na nowy. Nie jest on tani bo kosztował około 80zł w firmie ASWO. Kod wyglada mi na całkiem zablokowany lub uszkodzony któryś z klawiszy wywołujący kod. Tak czy owak radio nadaje się dla specjalisty.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.140.185.170 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa