Tapicerka, dywany, plastiki itp. » 100 C4 zagłówki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 100 C4 zagłówki
Koczani jak zdąć (zdemontować ) zagłówki w tym modelu , standartowe fotele , kanapa tylna 2/3. Kupiłem pokrowce i kurde nie mogę zdjąć zagłówków . Zdejmuje się je "od góry" , czy z fotela wyciąga.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Koczani jak zdąć (zdemontować ) zagłówki w tym modelu , standartowe fotele , kanapa tylna 2/3. Kupiłem pokrowce i kurde nie mogę zdjąć zagłówków . Zdejmuje się je "od góry" , czy z fotela wyciąga.

Do zdemontowania zagłówka musisz jako pierwsze wyciągnąć zabezpieczenie. Dokładnie jest to klamerka w kształcie litery "U" i włozona jest w nacięcie plastikowego grzybka w który włożony jest pręt zagłówka.

spinka nr 19

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak to ugryść , trzeba zdjąć "rozpiąć" tapicerkę tą tylną fotela ?? , czy można się jakoś od "góry " dostać ? , a jak z tyłem tak samo ta zawleczka jest do wyjęcia ?
Czyli Tego "grzybka " bezszczelnie śrubątkiem do góry ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Jak to ugryść , trzeba zdjąć "rozpiąć" tapicerkę tą tylną fotela ?? , czy można się jakoś od "góry " dostać ? , a jak z tyłem tak samo ta zawleczka jest do wyjęcia ?

Zawleczkę wyciągasz w bok i ciągniesz zagłówek do góry. W oparciu zostają tylko te plastikowe prowadnice. Aby wyciągnąć (prowadnice) te plastikowe kółka w które włożone są pręty zagłówka musiałbyś demontować już tył oparcia, ale do założenia pokrowców nie bedzie potrzeby ich demontażu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ja też sie dopnę do tematu. Czy u mnie tak samo sie ściąga zagłówki? Chodzi mi przede wszystkim o przednie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adrian , ale właśnie nie mogę ich podciągnąć do góry ................bardziej fizycznie ?? Co bym nie połamał czegoś tam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio, U kolegi ,z którym dziś wojowałem w B4 ściąga się zagłówek , pręty na, którym są obsadzone zostają w fotelu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ale jak podciągne do góry to idą tylko do pewnego momentu i koniec. Nie widziałem tam żadnych zawleczek, ale może zle patrzyłem :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Ale jak podciągne do góry to idą tylko do pewnego momentu i koniec. Nie widziałem tam żadnych zawleczek
Tak jak u mnie , ale w tej B4 wkładasz palca w zagłówek i tam jest taki zatrzask wciskasz go i schodzi sama góra zaglówka , pręty , te z fotela zostają na miejscu ...............patrzyłem , czy u mnie tak nie jest , ale , ja nie mam tego zatrzasku ..............

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
wkładasz palca w zagłówek
Musze jutro sprawdzić. A tego palca to gdzie włożyć? :mrgreen: Rozumiem że gdzieś przy tych prętach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Rozumiem że gdzieś przy tych prętach.
Od przodu , od strony przenich siedzeń , jakby z przodu zagłówków.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Porobiłem fotki. Mam nadzieję, że się przydadzą.
Tak wygląda to w eSie czyli model 4A








Tak wygląda w C3


to samo, lecz po wyciągnięciu zagłówka




i na zasmażkę model B3








Powodzenia chłopaki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki ,że chciało Ci się iść do garażu , już wiem co i jak , :hurra:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Dzięki ,że chciało Ci się iść do garażu , już wiem co i jak , :hurra:

Aj! Zaraz tam chciało. Ja w nim "prawie mieszkam" i było po drodze. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
na zasmażkę model B3
Ale gdzie musiałeś iść żeby zrobić fotki B3?? :shock:
Dzieki.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tapicerka, dywany, plastiki itp. 

[ IP: 3.138.116.20 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa