Witam
Wiecie jak określić kolor tapicerki w aucie???
Kupiłem A6 C4 i nie jestem w stanie określić z jaką tapicerką, ani to jasny niebieski, ani jasny popielaty.
Może ktoś ma zestawienie kolorów tapicerek do A6 z lat 94-97???
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Jak określić kolor tapicerki????
Re: Jak określić kolor tapicerki????
zapodawaj fotke
Re: Jak określić kolor tapicerki????
Jeżeli tapicerka jest oryginalna, to najlepiej zaglądnąć do bagażnika na wlepę wyposażenia.
auto było bite w tył i nie ma tej wnęki na koło zapasowe
jest gdzieś na autobanie w niemczech
A książka serwisowa je?
Niestety nie ma.
No to LIPA! Trzeba będzie określić to samemu w tym modelu jak dobrze pamiętam były 3 odcienie niebieskiego. Sprawdż na fotelach lub boczkach nr ETKa
A o tym nie pomyślałem. Dzięki za podpowiedź
Nie ma za co. W ten sposób będziesz pewny na 122%.
pzdr
| Filip napisał/a: |
| Witam
Wiecie jak określić kolor tapicerki w aucie??? Kupiłem A6 C4 i nie jestem w stanie określić z jaką tapicerką, ani to jasny niebieski, ani jasny popielaty. Może ktoś ma zestawienie kolorów tapicerek do A6 z lat 94-97??? |
| Filip napisał/a: |
| Witam
Wiecie jak określić kolor tapicerki w aucie??? Kupiłem A6 C4 i nie jestem w stanie określić z jaką tapicerką, ani to jasny niebieski, ani jasny popielaty. Może ktoś ma zestawienie kolorów tapicerek do A6 z lat 94-97??? |
Jeżeli tapicerka jest oryginalna, to najlepiej zaglądnąć do bagażnika na wlepę wyposażenia.
| Adi202 napisał/a: |
| Jeżeli tapicerka jest oryginalna, to najlepiej zaglądnąć do bagażnika na wlepę wyposażenia. |
auto było bite w tył i nie ma tej wnęki na koło zapasowe
jest gdzieś na autobanie w niemczech
| Filip napisał/a: | ||
auto było bite w tył i nie ma tej wnęki na koło zapasowe jest gdzieś na autobanie w niemczech |
A książka serwisowa je?
| Adi202 napisał/a: |
| A książka serwisowa je? |
Niestety nie ma.
| Filip napisał/a: | ||
Niestety nie ma. |
No to LIPA! Trzeba będzie określić to samemu w tym modelu jak dobrze pamiętam były 3 odcienie niebieskiego. Sprawdż na fotelach lub boczkach nr ETKa
| Cytat: |
| No to LIPA! Trzeba będzie określić to samemu w tym modelu jak dobrze pamiętam były 3 odcienie niebieskiego. Sprawdż na fotelach lub boczkach nr ETKa |
A o tym nie pomyślałem. Dzięki za podpowiedź
| Filip napisał/a: | ||
A o tym nie pomyślałem. Dzięki za podpowiedź |
Nie ma za co. W ten sposób będziesz pewny na 122%.
pzdr
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych