 |
|
Sprawdzenie wyposażenie po VIN |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Czw 25 Cze, 2020 11:41 Sprawdzenie wyposażenie po VIN
|
|
|
prośba o pomoc w sprawdzeniu wyposażenie po VIN WA1FVAF11KA026843 |
|
|
|
|
|
 |
adam_kg1
adam_kg1

Model: A6
Silnik: 3000
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Avant
Wiek: 55 Dołączył: 31 Lip 2020 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: Kołobrzeg
|
Wysłany: Pią 31 Lip, 2020 10:34 Proszę o rozkodowanie vin
|
|
|
wauzzz4f19n018990 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 04 Sie, 2020 19:35 Vin
|
|
|
Witam proszę, o rozkodowanie vin WAUZZZ8E14A281482 chodzi mi o wyposażenie i ostatni przebieg. Z góry wielkie dzięki 👍 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020 11:04
|
|
|
Witam wszystkich, byłbym mega wdzięczny za sprawdzenie wyposażenia auta do którego zakupu się przymierzam: WAUDNCF54JA044261 z góry dzięki! |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 13 Mar, 2021 11:07
|
|
|
Witam
Poproszę o rozkodwanie wyposażenia WAU2GAFC8EN015333 |
|
|
|
|
|
 |
egik

Model: A4
Silnik: DEUA
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 03 Maj 2021 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: OSTRZESZÓW
|
Wysłany: Pon 03 Maj, 2021 12:51
|
|
|
Witam. Chcę kupić A6 z 2014 r i mam prośbę o rozkodowanie VIN-u (WAUZZZ4G3EN198542) i jeśli to możliwe historii auta. Teraz jest uszkodzone ale sprzedający (w Niemczech) nie wie czy wcześniej były jakieś przygody blacharski - lakiernicze. Z góry dziękuje |
_________________ egik |
|
|
|
|
|
 |
nestort

Model: Q5
Silnik: 2.0
Zasilanie: 8
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 28 Mar 2022 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: Zachodniopomorskie
|
Wysłany: Pon 28 Mar, 2022 15:19 Vin
|
|
|
Panowie pomóżcie z listą opcji wyposażenia. Audi powiedziało ze polityka firmy zezwala na udostępnienie info tylko właścicielowi. Z góry dziękuję.
WAUZZZFY7M2082010 |
_________________ Nestor |
|
|
|
|
|
 |
K4f

Model: C7
Silnik: CNHA
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 12 Kwi 2023 Wszystkie posty: 2
     
Skąd: Londyn
|
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2023 11:29
|
|
|
Dzien dobry wszyscy,
Pomoze ktos w rozkodowaniu mojego VIN?
WAUZZZ4G5EN130260
Z gory dzieki! |
_________________ A6 C7 2.0 Ultra |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |