[a4 b5 1.6 ADP] światła przeciwmgłowe
Witam wszystkich "audi-holików"
Chciał bym do swojej audi założyć światła przeciwmgielne z polifta.
Może mi ktoś podpowiedzieć czy się da?
[ Dodano: Sro 20 Lis, 2013 10:21 ]
Nikt nie wie czy się da założyć światła przeciwmgielne?
Chodzi mi konkretnie o kratki czy do starej wersji z przed lift-a wejdą z nowej wersji poliftowej.
Nie chodzi mi o podłączenie instalacji itp, bo wszystko już mam, tylko o samo miejsce dla nich.
Proszę o pomoc
Zderzak jak i kratki wlotu powietrza są inne niż w starszej wersji. W starszych jest mniej miejsca dlatego huligany montowane były w reflektorach.
Czyli nawet jak bym próbował sam wyciąć otwory w swoich kratkach to nie wejdą halogeny?
Kurcze, pogoda kiepska, przy takich mgłach jak mleko ciężko bez nich jeździć, a takie mgły teraz są u nas prawie że co dzień.
Niestety zmieniłem lampy oryginalne na firmę depo, w których halogenów przeciwmgłowych niestety ale nie było:(
A może jak bym kupił jakieś inne halogeny?
Miał byś jakiś pomysł? Widziałem pełno soczewek, które sprzedawcy oferują jako przeciwmgłowe na allegro.pl