Po zakupie powoli przymierzam sie do wymiany rozrzadu w A4 b5 1.8T [AEB]. Jaki dobrac zestaw? Dzwonilem do mechanika do powiedzial okolo 400-500PLN za sama robiocizne
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Wymiana rozrzadu A4 [b5]
Oczywiście,że pompę też.
to jest oszczednośc na krótka mete, bo jak pompa siadzie to bedziesz póxniej płacił jeszcze raz za rozbiórke ,o ile nie skończy sie na zagotowaniu silnika, a tak za jednym zamachem wszystko i po krzyku
Witam
Po zakupie powoli przymierzam sie do wymiany rozrzadu w A4 b5 1.8T [AEB]. Jaki dobrac zestaw? Dzwonilem do mechanika do powiedzial okolo 400-500PLN za sama robiocizne
. Interesuje mnie najlepiej taki jaki byl montowany fabrycznie ale inny tez bedzie byle bylby dobry. Chce kupic samemu aby bylo takiej i no moze wymieni ktos ze znajomych by byly koszty mniejsze.
Po zakupie powoli przymierzam sie do wymiany rozrzadu w A4 b5 1.8T [AEB]. Jaki dobrac zestaw? Dzwonilem do mechanika do powiedzial okolo 400-500PLN za sama robiocizne
Jeżeli rozrząd to tylko SKF.
Zgadzam sie tez ze najlepiej SKF.
czyli pasek rolki i napinacze SKF a pompe to sobie odpuscic zeby zaoszczedzic czy jednak tez pasuje wymienic?
Moje zdanie jest takie jak wymieniac to wszystko.
| kaktus188 napisał/a: |
| czyli pasek rolki i napinacze SKF a pompe to sobie odpuscic zeby zaoszczedzic czy jednak tez pasuje wymienic? |
Oczywiście,że pompę też.
| kaktus188 napisał/a: |
| a pompe to sobie odpuscic zeby zaoszczedzic czy jednak tez pasuje wymienic? |
Na allegro znalazlem oferte SKF
http://moto.allegro.pl/sk...2406955787.html
Nie ma zestawu z pompa wodna wiec osobno trzeba bedzie zakupic ale to nic czy zestaw bedzie kompletny czy cos jeszcze trzeba bedzie dokupic?Przy paskach Conti jest wybor miedzy 152 a 153 zeby. Ma jakies to znaczenie?
Wyczytalem tak:
* Uwaga (Dotyczy silników ADR i AEB)!! W autach wyposażonych fabrycznie w pasek o 152 zębach, stosuje się rolkę napinającą 55729(Ruville) która umożliwia montaż paska o 153 zębach. Nie ma w ofercie rolki napinającej pasującej do paska o 152 zębach!!!
Od kilku osob zaczerpnalem opinii ze paski Conti sa lepsze od SKF-czy podzielacie ta opinie?
http://moto.allegro.pl/sk...2406955787.html
Nie ma zestawu z pompa wodna wiec osobno trzeba bedzie zakupic ale to nic czy zestaw bedzie kompletny czy cos jeszcze trzeba bedzie dokupic?Przy paskach Conti jest wybor miedzy 152 a 153 zeby. Ma jakies to znaczenie?
Wyczytalem tak:
* Uwaga (Dotyczy silników ADR i AEB)!! W autach wyposażonych fabrycznie w pasek o 152 zębach, stosuje się rolkę napinającą 55729(Ruville) która umożliwia montaż paska o 153 zębach. Nie ma w ofercie rolki napinającej pasującej do paska o 152 zębach!!!
Od kilku osob zaczerpnalem opinii ze paski Conti sa lepsze od SKF-czy podzielacie ta opinie?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych