 |
|
Wymiana silnika |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 11 Maj, 2016 12:16 Wymiana silnika
|
|
|
Czesc, nie dawno kupilem sobie Audi a4 2001 roczki silnik 1.8 w benzynie, bede nim jezdzil w dlugie trasy wiec musze miec w nim wszystko wymionione tak zeby mnie nie zawiodlo. Mam zamiar wymienic tez silnik bo ma juz przejechane ponad 300 tys i boje sie ze za ktoryms razem nie wytrzyma trasy i zastanawiam sie nad zakupem silnika z roku 2010+ i tutaj jest moje zapytanie czy silnik od audi z 2010 r. bedzie pasowal do audi z 2001. i czy polecacie wstawiac silnik o wiekszej pojemnosci ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016 09:08
|
|
|
Odpuść kombinowanie ze swapem i zostaw jak jest w oryginale. Po pierwsze nie będzie pasować p&p, po drugie czym nowszy silnik tym mniej zaufania. 300tkm na 1,8L nie musi oznaczać agoni. Wręcz przeciwnie. Jeżeli jest teraz w dobrym stanie i będziesz o niego dbał, to spokojnie zrobisz nim jeszcze raz tyle co ma. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2016 09:38
|
|
|
Po prostu dokładnie sprawdź silnik i osprzęt, jeśli wszystko OK, nie ma sensu wymieniać. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
Kontrolka oleju świeci się, gdy silnik nie zapali • Odczyt błędów Audi A4 B5 99r. • problem z układem hamulcowym A4 B5 • Opis wyposażenia po numerze VIN - rozkodowanie • Uszkodzona nakładka śruby anrykradzieżowej • rozkodowanie VIN • Obudowa zegara dodatkowego • Problem z wkładką zamka drzwi • Rozkodowanie informacje na temat wyposażenia • Ikony AC Audi 80, 90, 100, 200, V8, A6 • A6 C5 inny problem... • Pompa ABS ESP • Audi A2 • • Problemy z obrotami • Zakup auta A4 vs A6, diesel czy benzin • Zapaliła się kontrolka silnika • odpala i gasnie po wyjęciu i włożeniu zegarów • Rozkodowany Kluczyk centralnego zamka • Złączka nigdzie nie podłączna. • Sprawdzenie wyposażenie po VIN • dziwny dzwiek • Elsa online? • pompa wody,termostat • Audi A3 8P - milczący rozrusznik-kreci i nie odpala • Zawieszenie C6 allroad • AUDI a4 b6 awx dziwne objawy • Drgania silnika-utrata mocy • Drgania na pedale sprzęgła, kierownicy i dziwne odgłosy • Lusterko A6 C5 polift, prawe |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |